Влітку кондиціонер - річ якщо не незамінна, то досить необхідна. Він охолодить простір в оселі краще за будь-який вентилятор, тому якщо ти не дуже добре переживаєш підвищену температуру повітря - задумайся, можливо, саме зараз прийшов час обрати кондиціонер. Ми ж, своєю чергою, даємо 10 простих, корисних і зрозумілих порад, які допоможуть розібратися, на чому ж зупинитися.

Види кондиціонерів

Насправді, при величезному різноманітті, для квартири купують тільки три види кондиціонерів. До них відносяться підлогові кондиціонери, віконні кондиціонери Львів і спліт-системи. Останні бувають звичайними, а бувають «мульти». Розберемося з кожним видом кондиціонера.

Підлоговий кондиціонер

Отже, підлоговий кондиціонер являє собою поєднану в одному корпусі систему охолодження, для монтажу якої потрібно всього лише вивести шланг для відведення гарячого повітря в кватирку. Мінусів у цього «рішення» предостатньо. Це і високий рівень шуму, це додаткові складності при відведенні конденсату, високе споживання електричної енергії і нарешті, низька ефективність роботи. Єдиний істотний плюс - мобільність і простота установки. Кинув такий «моноблок» в багажник і в тебе на дачі відразу з'явився кондиціонер. Чи варто купувати такого монстра, кожен вирішує для себе, але з точки зору економії коштів це не найкраще рішення.