Вітаміни просто необхідні людському організму. Їх надлишок, як і недолік, викликає збій в роботі всіх органів. Якщо організм отримує їх у потрібній кількості, то працездатність, самопочуття, волосся, нігті, шкіра і імунітет будуть завжди на висоті.

1. Не кількість, а якість. На сьогоднішній день відкрито більше двадцяти вітамінів, але нашому організму для повноцінної роботи необхідно лише тринадцять.

2. Жири + вітаміни. Якщо ви запланували зайнятися вегетаріанством або сісти на безбілкову дієту, то повинні знати, що деякі вітаміни засвоюються тільки при вживанні білкової їжі. Це такі вітаміни як: К, А, E, D. Щоб дані вітаміни добре засвоїли, жирною їжею захоплюватися не обов'язково, але кілька горіхів і ложечку рослинного масла з салатом вам потрібно вживати щодня.

3. Вітаміни зберігайте у темному місці, так як світло для них згубний.

4. Вітаміни VS антибіотики. Нестача вітаміну Н негативно впливає на стан нігтів, шкіри і волосся, а під впливом антибіотиків цей вітамін в організмі знижується. Також зменшуються запаси вітаміну В, під впливом антибіотиків, тому приймаючи ліки, не забувайте приймати пробіотики.

5. Краса волосся. Щоб ваше волосся були красивими, шовковистим і здоровими потрібно приймати вітаміни Е, С, А, В3, В5.

6. Міцні нігті. Велике значення у формуванні рогового покриву нігтьової пластини грають вітамін В5, В1, Е і аскорбінова кислота.

7. Квітуча шкіра. Ваша шкіра боргу буде залишатися молодою і еластичною, якщо ви будете вживати вітаміни Е, А, В2, Н і нікотинову кислоту.

8. Передозування. Надлишок вітамінів відразу ж відбивається на стані нігтів, волосся, шкіри, і на загальному самопочутті.

9. Старінню - ні! Нестача вітаміну Е призводить до передчасного старіння, тому вживайте мигдаль, соняшникове насіння та арахіс.

10. Здоров'я всього організму впливає на повноцінне засвоєння вітамінів. Якщо у вас проблеми з підшлунковою залозою, а ви натщесерце випили таблетку поливитаминного комплексу, то вітаміни Е, А і D не засвоїли.