• Головна
  • Цьогоріч 41 львівська сім’я отримає державне житло
09:21, 26 вересня 2011 р.

Цьогоріч 41 львівська сім’я отримає державне житло

У Львові цього року заплановано виділити черговикам міської ради 41 квартиру. Про це zaxid.net повідомили у Львівській міській раді.

«Планується, що цього року, у зв’язку з реприватизацією, переведенням до житлового фонду звільниться 41 квартира», - повідомила начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення Галина Мазур.

Згідно з потребою, житло буде розподілено так: для черговиків міської ради, в тому числі багатодітним сім’ям та сім’ям, у яких народилась трійня – 10, для відселення з аварійних будинків – 10, для відселення з непридатних до проживання квартир – 5, районним адміністраціям для ЛКП з обслуговування житлового фонду – 5, прокуратурі Львівської області – 3, головному управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області – 1, для невідкладних ситуацій – 5.

«У 2008 році було видано 22 квартири. Черговикам підприємств, установ та організацій, які окремо ведуть квартирний облік оформлено ордери на 12 квартир; черговикам міської ради за контрольними списками – 68 квартир. На відселення мешканців з аварійних будинків, що загрожують обвалом та з непридатних для проживання квартир – надано 17 квартир», - повідомила начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення Галина Мазур.

У 2009 році черговикам міської ради надано 25 квартир. Черговикам підприємств, установ та організацій - 20 квартир. Черговикам міської ради за контрольними списками – 8 квартир. На відселення мешканців з аварійних квартир – надано 4 квартири. На відселення з будинків, що повернуті у власність громадян – 2 квартири. На виконання рішення суду – 2 квартири.

У 2010 році було виділено 36 квартир. Черговикам підприємств, установ та організацій – 72 квартири. Черговикам міської ради за контрольними списками підприємств, установ та організацій, які не ведуть квартирного обліку – 29 квартир. На відселення мешканців з аварійних квартир – 13 квартир. На відселення з церковних споруд – надано 2 квартири. Членам ЖБК надано 2 квартири.

Нагадаємо, на сьогодні у Львові на квартирній черзі стоїть 25 тисяч 600 осіб. Кожен рік черга поповнюється приблизно півтисячею претендентів на державне житло. А от перші у списку на його отримання – чекають реалізації свого права ще з 1964 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...