• Головна
  • У Львові починають запроваджувати телеконсиліуми
09:36, 21 вересня 2011 р.

У Львові починають запроваджувати телеконсиліуми

В рамках проекту "Мобільна медицина" компанія ДТЕК, Фонд Ріната Ахметова і компанія МТС створили основу національної телемедичної мережі.

Вона об’єднала Мінохорониздоров’я, провідні медичні заклади Києва, Донецька, Закарпатської області та Сімферополя. У Львові до проекту підключений один медичний заклад - центр Святої Параскеви долучився до системи.

“І наші лікарі, і лікарі в Києві можуть одночасно дивитися на відеозображення, консультувати відеознімки, і приймати ті чи інші рішення стосовно оперативного втручання”, - каже генеральний директор медичного Центру Св. Параскеви у Львові Тетяна Міхнова.

До кінця цього року до телемережі приєднають ще три львівські лікарні.

“В нас є лікар, який буде відповідати за підготовку цих сеансів телемедицини. Є на роботу прийнятий інженер, який буде інженерне забезпечення мати. І є приготовлені на даний момент два приміщення”, - каже в.о. головного лікаря лікарні швидкої допомоги Оксана Воробель.

Телемедицина для лікарів - це новий досвід і знання, відеолекції і навчання в реальному часі.

“Підготовка консиліуму, підготовка клієнта чи пацієнта до консиліуму - це величезна праця лікаря, яка заставляє його вчитися, працювати і обмінюватись думками”, - каже директор департаменту "Адміністрація міського голови" Олег Березюк.

Запроваджувати телемедицину у львівських лікарнях почнуть за два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...