
11:35, 21 березня 2015 р.
У Львові в фотографіях покажуть історію життя Михайла Вербицького
22 березня, у Львівському Палаці мистецтв відкривається фотовиставка Йосипа Марухняка «Мелодія для нації», що присвячена до дня народження автора мелодії українського гімну.
На виставці представлять 56 світлин, які сформовані у певні блоки і розповідають про життя та творчість Михайла Вербицького.
Я намагався показати дух цієї епохи через якийсь раритет
«Я намагався показати дух цієї епохи через якийсь раритет: старі церковні книжки, кадильниці, хрести, через храм, присутність споруд, через архівні матеріали, а сучасність виражена через людей, які співають гімн, їхній трепет в очах, коли вони кладуть руку на серце», - розповів автор Йосип Марухняк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
ТОП новини
Оголошення
05:08, 21 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
18:44, 12 грудня
