• Головна
  • Для Львова набирають волонтерів на “Євро-2012”
16:45, 12 вересня 2011 р.

Для Львова набирають волонтерів на “Євро-2012”

У Львові розпочали набір волонтерів до “Євро-2012”. Аплікаційні форми можна подавати до кінця грудня. Анкета розміщена на офіційному сайті приймаючого міста www.uefaeuro2012.lviv.ua у розділі “Волонтеру”. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Олег Засадний, директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради.

За його словами, однією з основних вимог є знання англійської мови, а ще волонтером може стати особа від 18 років, або від 16 років за згодою батьків.

“Всього місто планує долучити до організації проведення “Євро-2012” 1000 волонтерів, як зі Львова, так і з інших областей та країн. Місто на сьогодні працює з 300 волонтерами, думаю, вони стануть хорошим фундаментом у цій справі, - говорить Олег Засадний. - У січні — березні з усіма кандидатами буде проведено інтерв'ю, а вже у квітні — підписання угод, у квітні-травні — серія навчань волонтерів. Свої навики вони зможуть проявити вже з 8 червня під час першого матчу у Львові”.

Олег Засадний зазначив, що волонтерів навчатимуть тренери, яких також спеціально навчатимуть. “Деякі міжнародні організації проявили бажання навчати від 50 до 100 тренерів. Їх буде обрано з числа 300 волонтерів, з якими місто вже давно співпрацює. На сьогодні з організаціями ведуться переговори”, - каже він.

Кожен волонтер отримає форму та інші засоби для виконання завдань. “Форму вони отримають перед початком роботи, а завдання для них визначатимуть заздалегідь, адже від профілю, який вони оберуть, буде залежати сама підготовка, - уточнив Засадний. - Ставши волонтером “Євро-2012”, кожна особа отримає після турніру сертифікат і фотокнигу на згадку”.

Довідка

Волонтери будуть задіяні у таких підрозділах: інформаційний супровід, фан-посольство, медіа-центр, фан-зона, мовна підтримка служб безпеки, фан-кемпінг, перша медична допомога, волонтерський центр, служба підтримки оформлення міста, організаційна підтримка інших заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...