• Головна
  • У Львові відзначатимуть День батька
12:31, 12 вересня 2011 р.

У Львові відзначатимуть День батька

У Львові з нагоди Всенародного «Дня батька в Україні», який було започатковано 2009 року, для майже 20 батьків-одинаків та їхніх дітей, відбудеться акція « День батька у басейні». Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

18 вересня, з 16.00 до 18.00 в аквапарку «Пляж» відбуватимуться ігри та вікторини з призами, а розважатимуть присутніх веселі пірати. На свято запрошені львівські батьки-одинаки, які самі виховують від однієї до 5 дітей.

«Для людей, які попри існуючі в суспільстві стереотипи щодо чоловіків, дають путівку в життя своїм дітям замінюючи їм матір, ми приготували безкоштовні запрошення на акцію, де вони зможуть цікаво та корисно провести час зі своїми дітками та взяти участь у безпрограшній вікторині. Також ми запрошуємо долучатися до святкування усіх татів з дітками, які завітають у басейн в неділю», - зазначив співорганізатор акції, голова спостережної ради аквапарку «Пляж» Андріян Гутник.

«Діти – це наше майбутнє, квіт нації. Відтак, ідею провести День батька у Львові ми буквально загорілися, адже на жаль в силу різних об’єктивних і суб’єктивних обставин, у нашому місті є сім’ї, де дітей виховує лише батько, на якого автоматично покладена колосальна відповідальність забезпечувати гідне життя та виховання своїх дітей. Тому, цією акцією ми хочемо подарувати і татам і їх дітям теплі враження та спогади в цей день»,- зазначила заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк.

Проект «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок міської влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках проекту без залучення бюджетних коштів проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян - це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку та ін. Це ті люди, які потребують опіки і уваги від громади, оскільки в силу об’єктивних обставин не мають змоги жити на повну. Організаторами проекту є управління соціального захисту, управління молоді, сім’ї і спорту та відділ «Прес-служба» мерії.

«Проект «Львів соціальний» - це добре доповнення до нашої щоденної роботи. У нашому місті значна частина громадян є соціально незахищеними. Місто в частині своїх повноважень допомагає їм матеріальними виплатами, функціонування спеціалізованих центрів, підтримкою громадських організацій, які працюють із соціально незахищеними. Утім, є ще одна можливість доповнити цю роботу - організація різноманітних заходів для найбільш соціально незахищених. Таким чином ми зробимо ще кілька кроків до того, аби життя тих, у кого в силу різних обставин немає можливості жити на повну, стало яскравішим і цікавішим», - каже в.о. директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...