У разі розгляду в суді цивільної, кримінальної чи будь-якому іншому справи, в якій ви повинні представити ваші доводи ключовим елементом, основою успіху є те, що потенційний клієнт повинен зробити ще до початку розгляду, це вибір гарного адвоката або юрисконсульта.
Хороший Адвокат Львів сихів - це спеціаліст, який вже до суду пояснить вам, які у вас є можливості і шанси на успіх при виборі будь-якого з варіантів, пояснить вам також загрози, пояснить хід процесу, а також покаже, як правильно виступати в суді, крім того, напише позовні заяви, а також листи, технологічно чітко і коротко, але при цьому  відверто спрямовує вашу позицію.

Але хіба так чинить кожен юрист, або тільки деякі. Як виявляється, відносно багатьох клієнтів, які розміщують свої відгуки про адвокатів і юридичних сайтах типу www.wybierzprawnika.com - зараз важко знайти такого спеціаліста. Неодноразово справи, віддані вами розглядаються не регулярно, і інтерес з клієнтом припиняється в момент здійснення платежу, тобто, на жаль, вже в самому початку - чим керуватися для того, щоб потрапити на гарного професіонала, коли насправді рішення про вибір адвоката або юрисконсульта треба брати вже після першої зустрічі - на це питання ми постараємося відповісти.

Критерій дуже важливий з точки зору більшості клієнтів, однак, в цій галузі висока ціна завжди буде надавати високу якість послуг. Розглядаючи критерій ближче, ми повинні враховувати зміни, які відбулися в даний час на ринку юридичних послуг. Конкуренція серед адвокатів та юрисконсультів з дня на день стає все більше, тому деякі з них, навіть хороші фахівці були змушені знизити ціни. Стосується це, в основному, індивідуальних канцелярій, тобто насправді тих, якими користується більшість споживачів. Меншою мірою торкатися це буде великих корпорацій і компаній, адвокатських які створюються  кількох спільників.