• Головна
  • У Львові за 110 тисяч гривень відреставрують старовинний вітраж (ФОТО)
14:27, 23 грудня 2014 р.

У Львові за 110 тисяч гривень відреставрують старовинний вітраж (ФОТО)

Вітраж демонтували з будинку на вул. Герцена, 6. Він є найбільший у Львові.

У Львові тривають роботи з реставрації 100-річного вітражу. Про це повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

Вітраж - один з найбільших збережених у Львові

«Цей вітраж - один з найбільших збережених у Львові. Виготовлений краківською фірмою Желенського.  Його висота – 11 м. Він займає всю сходову клітку, власне, відділяє  сходи від внутрішнього подвір’я», - розповіла Лілія Онищенко.

Нажаль, нижня частина вітражу - втрачена, але малюнок спробують відновити. Вартість робіт - 110 тис. грн.

У Львові за 110 тисяч гривень відреставрують старовинний вітраж (ФОТО) (фото) - фото 1

У Львові за 110 тисяч гривень відреставрують старовинний вітраж (ФОТО) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вітраж Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Жив був художник один: у центрі Львова мешканка самовільно пофарбувала фасад пам’ятки архітектури
Трамвайна лінія до UNBROKEN та чотири смуги руху: Львів отримав 5 мільйонів євро від Франції на старт проєкту
Полковник з посадовцями вкрав 64 мільйони: на Львівщині викрили масштабну схему розкрадання під час закупівель для армії, - ФОТО
У Львові стартує ремонт на вулиці Володимира Великого: облаштують велодоріжку, безбар’єрну зупинку та хідник
Оголошення
live comments feed...