Куди завести дитину на заняття з англійської та бойових мистецтв, після школи в своєму районі (АДРЕСИ)

У львівських дитячих клубах пропонують безкоштовно взяти участь у майстер-класах різних напрямків, міні-проектах, іграх, любительських змаганнях, конкурсах, а також – екскурсіях містом, відвідинах спортивних матчів, дитячих розважальних закладів.

Відтак, в клубі «Веселка» (вул. Огієнка, 18) для діток від 6 років тепер проходитимуть заняття з танців, англійської та німецької мови, музичної грамоти й рукоділля. Клуб «Аміго» (вул. Стрийська, 24) запрошує танцювати маленьких львів’ян з 6 років.

В клубі «Колібрі» Личаківського району (вул. Пасічна, 64) відбуватимуться заняття з англійської, німецької мов та рукоділля для дітей 9-17-річного віку. Підлітків та молодь в клубі «КросФіт» (вул. Корольова, 10) очікують секції бойових мистецтв й загальнофізичної підготовки. В клубі «Какаду» (вул. Коціловського, 16) працюватимуть гуртки образотворчого мистецтва й сучасних танців (для дітей з 7 років).

«Спільне завдання влади та громади – виховання здорової, освіченої, сильної, цілеспрямованої, активної молоді, яка буде здатна захистити себе і стати майбутнім успішного міста й успішної країни. Саме тому потрібно дбати про покращення умов і створення можливостей для всебічного розвитку талантів та інтересів дітей», - зазначив Володимир Шнайдер, керівник управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради.

Незважаючи на всі цьогорічні труднощі, нам вдалося оновити навчальні кімнати в п’яти клубах. 

«Незважаючи на всі цьогорічні труднощі, нам вдалося оновити навчальні кімнати в п’яти клубах. Окрім цього, ми підібрали нові кольорові меблі. Тому навчальний рік в наших гуртках розпочався в більш яскравій атмосфері. Деякі клуби змінили не лише профіль та зовнішній вигляд, а й назву. Наприклад, у Галицькому районі тепер можна знайти клуби «Веселка», «Аміго», «Відвага», «Кактус», у Личаківському – «Колібрі», «Какаду», «КросФіт», - розповіла Олена Горпинюк, керівник Дитячих клубів Галицького району.

Загалом в мережі Дитячих клубів Галицького та Личаківського районів міста працює 20 гуртків, серед яких: образотворче мистецтво, рукоділля, танці, підготовка, іноземні мови, настільний теніс, бойові мистецтва, секції загальнофізичної та військово-патріотичної підготовки.

Нагадуємо, що заняття в гуртках Дитячих клубів Львова є безкоштовними.

Більше інформації про гуртки в Галицькому районі можна отримати за номером телефону 261-68-48, в Личаківському – 254-62-63.  

Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі