
08:31, 2 жовтня 2014 р.
У Львові прокурор прозвітує перед громадськістю про хід розслідування «беркутівців» (СЬОГОДНІ)
Сьогодні, 2 жовтня о 12.00 в актовому залі прокуратури області громадськість матиме можливість почути з уст прокурора області інформацію про хід розслідування справи "Беркутівців".
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила громадський активіст "Варти-700" Наталія Шелестак.
"Чому дотепер не названо фігурантів у справі, чому досі нікого не притягнуто до відповідальності? Хто відповідатиме за підрив бази беркуту та смерть двох беркутівців? Чому співучасники вбивств на Майдані дотепер не покарані?
Всі, хто розуміє наскільки необхідним є сьогодні контроль громадськості за тим, щоб дану справу не спустили "на тормозах", мають можливість почути все особисто", - йдеться у її повідомлені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:49, 10 червня
22:17, 15 червня
639
live comments feed...
Коментарі