Відкритий лист від громадської організації Союз Виборців України (СВУ) до Президента України та Верховної Ради

Програма СВУ по виходу України з кризи - це входження влади та всього суспільства в правове поле України.

Оскільки Президент є гарантом Конституції, ми забов’язані звернутись до президента, щоб домовитись про співпрацю в цьому напрямку. Входження ВР в правове поле, відбудеться на виборах до ВР, і ці вибори стануть люстрацією ВР, як сказав президент Порошенко.

Ми за цей шлях, але позиція СВУ особлива в тому, що наш передвиборчий блок, який ми сформуємо, має стати стабілізуючим посередником між правими і лівими силами у майбутній ВР. Також СВУ за спокій в політиці, цього можна досягти шляхом продовження ВР практики амністування, що була на майдані.

СВУ створена для того, щоб в Україні більше не було кровопролиття.

СВУ буде посередником між народом і владою, проводячи регулярні опитування виборців України. Також ми вважаємо, що президент, як це було при Януковичу, не повинен керувати фракцією в парламенті, бо це вихід за межі правового поля, що суперечить принципу розподілу влад.

Ми вважаємо, що президент має опиратись на народ, який його обрав, а ВР має займатись законотворчою діяльністю, а не боротьбою між фракціями.

Ми за рішучі кроки в напрямку перемир’я та переговорного процесу.

З ціею метою ми стали ініціаторами скликання Конгресу Мирних Сил ( КМС ). Мета конгресу - обговорення шляхів входження конфліктуючих сторін в правове поле, та підготовка до переговорного процесу не тільки між президентами, а й між політичними та громадськими організаціями України і Росії, між парламентами двох країн.

А головне завдання влади, особливо президента, дати можливість народу спокійно без обману обрати своїх народних обранців у ВР.

Всі ці питання більш широко ми готові обговорювати з президентом та усіма фракціями ВР. Сподіваємося на порозуміння та співпрацю.

З повагою громадська організація Союз Виборців України.

Стратегія антикризової програми СВУ

1. СВУ захищає інтереси виборців України, а це регулярні опитування виборців.

Думка більше ніж 50% - це закон для влади.

2. Шлях до миру СВУ бачить у переговорному процесі, включаючи народ.

3. СВУ визнає, що є зовнішніми і внутрішніми причини конфлікту, які необхідно виявити і звести до нуля.

А нейтралізацію внутрішніх причин ми бачимо у виконанні вимог Майдану - це перезавантаження влади, люстрації. Люстрація депутатів ВР зніме проблему недоторканності, а тому СВУ буде звертатись до виборців і до влади про відновлення практики відкликання виборцями депутатів. Для люстрації потрібно створити люстраційний комітет СВУ, який спираючись на опитування виборців даних округів, буде подавати кандидатури на люстрацію у відповідні державні органи. Також СВУ вважає, що політика амністування, переговорів та перемир’я, яку вела ВР під час подій на Майдані була ефективною і її слід продовжувати, так як процес запущений Майданом продовжується. Потрібно звернення СВУ до ВР з цього приводу.

5. Для з’ясування зовнішніх причин, потрібно переговори за кордоном.

6. Головною причиною в громадянському конфлікті є неправдива інформація, та замовчування правди – цензура. Неправдива інформація - це інформаційна війна. Головний принцип сил війни у інформаційний війні – розділяй і розпалюй ворожнечу. Провокативні бойові дії також є частиною інформаційної війни. Тому сили миру повинні діяти за принципом : об’єднуй та перетворюй протистояння на мир і дружбу.

Виходячи з цього принципу, слід визнати, що: російський, український та білоруський народ - це єдиний слов’янський народ, з різними державами, які треба поважати, як вибір народу. В умовах інформаційної війни слово є зброєю, всі учасники СВУ мають дотримуватись інформаційної дисципліни, а саме: від імені організації виступає речник (в ЗМІ), який може говорити про рішення зборів чи правління і не може говорити від себе. Виходячи з цього кожен член СВУ дає урочисту обіцянку про дотримання інформаційної дисципліни, дотримання постанов, СВУ таким чином служачи Україні.

Антикризова програма громадської організіції Союз Виборців України 2014 року

Українська криза складається з двох видів:

Перша частина це криза політична, а точніше, це криза політичної еліти України, вірніше олігархічної еліти на два протистоячих табори - це ліві і праві: одні розраховують на підтримку Росі, інші на підтримку Заходу та НАТО. Використавши Майдан 2004 року ці дві протилежні олігархічні сили ввійшли в Парламент. Лишивши права обиратися безпартійних завдяки порушенню ст.38 Конституції України. Конфлікт між цими силами переріс у збройні сутички на Майдані 2014. Ці сили служать грошам а не народу. Саме тому, що в парламенті були відсутні проукраїнські патріотичні сили, парламент не пішов шляхом демократії (а демократія – це влада народу) і не поставив питання перед народом про довіру Януковичу чи питання Євросоюзу і т.д. Якби в парламенті був народний блок , він би поставив питання щодо референдуму і протистояння на Майдані не було б, а за цим не було б втрати Криму та подій на сході. Отже політичну частину кризи народ України може подолати на перевиборах ВР, обравши патріотичний блок який служить народові а не кланам. СВУ буде ініціювати створення такого передвиборчого блоку. СВУ буде працювати проти фальсифікацій на виборах.

Антикризова програма СВУ 2014 рік складається з двох частин:
1) Подолання політичної кризи - це входження влади в правове поле України.
2) Подолання озброєного протистояння на сході шляхом входження громадян та силових структур у правове поле України.

1. Подолання політичної кризи шляхом створення народного передвиборчого блоку
1.1. СВУ оголошує реєстрацію на сайті щитмиру.com.ua або shieldofpeace.com тих громадян, які зберуть не менше 150 підписів на своєму мажоритарному окрузі, це стосується партійних і безпартійних громадян.
1.2. Хто стане кандидатом до Верховної Ради і ввійде в народний передвиборчий блок визначатиме СВУ з виборцями на кожному окрузі, з 450 округів, у виборчий блок на пропорційній основі разом з партійними кандидатами ввійдуть безпартійні, які будуть включені в партію.
1.3. Таким чином, обрані кандидати будуть висуванцями громадян даного округу. кожний кандидат підписує зобов’язання перед виборцями округу, що буде звітувати регулярно перед виборцями і вразі вимоги громадян округу, складе свої повноваження. СВУ підписує такі зобов’язання також.
1.4. Громадськість округу матиме право відкликати, якщо будучи депутатом даний громадянин порушив обіцянки та Конституцію України.
Отже мажоритарний принцип, який СВУ втілило в пропорційному законодавстві зніме головні причини кризи – це знята недоторканість, відкриті списки та підпорядкованість депутатів округам, регулярна підзвітність народові. Це призведе до ліквідації корупції в парламенті а принцип відкликання депутатів стане постійно діючою люстрацією. Це стане початком входу української влади в правове поле України. Перемога народного блоку на виборах вирішує відділення влади від олігархічного бізнесу, як це зроблено в Європі. Ми за мирні стосунки з усіма народами, за економічну співпрацю з Росією та ЄС, зберігаючи при цьому позаблоковість. За широке обговорення цих питань з людьми в регіонах. СВУ також буде підтримувати кандидатів на місцевих виборах. Просимо звертатися на сайт
щитмиру.com.ua

2. Подолання збройного протистояння
Озброєне протистояння стало наслідком політичної кризи. Досягти миру, коли правове поле діє, коли влада, і силові структури та громадяни дотримуються законів та конституції можна двома шляхами.
2.1. Перемога у війні. Але цей шлях небезпечний подальшим кровопролиттям та загрозою подальшого протистояння, а це не потрібно всій Європі. Реальний шанс для миру це:
- поступове входження сторін, які протистоять, в правове поле, крок за кроком. Наприклад: карний кодекс забороняє вбивати: тому перемир’я - це крок до входження в правове поле;
- повернення української влади в правове поле - це і дотримання Україною позаблокового статусу, що здатне включити Росію в процес досягнення миру.
2.2. Шукаючи миру на сході слід відновити баланс інтересів ключових політичних сил, включаючи зовнішні сили, переговори про входження в правове поле, на наш погляд мають вести: влада України, громадяни Донбасу, народ і влада, народ і громадяни Донбасу. Слід вести переговори з народами усіх задіяних держав, їх громадськими організаціями, керівництвом держав. Також слід вести переговори з народом Росії та керівництвом Росії. Мета цих всіх переговорів: відновлення дії правового поля на Україні і Донбасі зокрема.
2.3. Для обговорення процесу входження в правове поле з громадськістю СВУ ініціює КМС – конгрес мирних сил, запрошуємо реєструватись на сайті щитмиру.com.ua або shieldofpeace.com бажаючих громадян, партій, громадських організацій, журналістів. Для матерів у СВУ буде створений спеціальний комітет, тому запрошуємо матерів, які хочуть допомогти Україні. Бажаючим увійти в народний виборчий блок пропонуємо реєструватись на сайті
щитмиру.com.ua або shieldofpeace.com.

2.4. Вимоги СВУ до бажаючих допомогти Україні, хто бажає увійти у передвиборчий блок:
( нумерація 1 ) це перший пріоритет і т. д. )
1) Любов до людей, любов до Батьківщини.
2) Повага до людей, вміння слухати співрозмовника.
3) Мужність, готовність до подолання труднощів, бажання перемагати зло добром.
4) Освіта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
На вихідних, 23 – 24 листопада, у Львові жителям та гостям міста обіцяють суттєве зниження температури та сніг.  Про це повідомляє 032.ua з посиланням на Sinoptik.ua. У суботу, 23 листопада, ранок у Львові буде похмурим. Натомість, у другій половині дня буде ясно. Вранці синоптики в цей день обіцяють сніг та мороз, температура повітря - 2° морозу. Вдень прогріється прогріється до 1° тепла, ввечері очікують -1°. Вітер південно-східний до 4,5 м/с.  За даними...
Суспільство
21 листопада о 20:00, у Львові на вулиці Кривоноса, на громадському просторі біля Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні, з нагоди Дня Гідності та Свободи 2019 влаштували мистецьку акцію "Музика Майдану". Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua зранку біля Меморіалу небайдужі львів'яни запалили лампадки та поклали квіти, а вже ввечері тут встановили піаніно, як один із символів Майдану та в музичній атмосфері, шляхом виконання відомих композицій, згадали...
Суспільство
21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, у Львові вперше організували Марш Гідності. Організатором події виступив "Націоналістичний Корпус" та інші патріотичні об'єднання. Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, у марші взяло участь більше 300 людей, які вирушили організованою колоною від пам'ятника Степанові Бандері до площі перед пам'ятником Тарасу Шевченкові. До акції по ходу долучалися і небайдужі львів'яни різного віку. Подію організували саме...
Культура
У рамках лекторію “Гордість міста” 4.0 від ГО “КонтрФорс” львівська музикознавиця, викладачка теоретичних дисциплін Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича Роксолана Гавалюк розповіла про відомого українського композитора Богдана Весоловського та його учнів і сучасників. У період міжвоєнного двадцятиліття у Львові була сформована культура аристократичних розваг (міські бали, фестини, карнавали), важливою складовою яких була багатонаціональна танцюва...
Культура
Традиційно кореспондент 032.ua підготував для своїх читачів добірку цікавих та безкоштовних подій, які можна  відвідати на вихідних, 23 – 24 листопада, у Львові.  Вечір українських короткометражних фільмів Громадська організація "Львівський Молодіжний Клуб" презентує новий проєкт - Lviv Cinema Club by LMK. Його метою є крізь призму кіноіндустрії донести важливі речі до суспільства.Цього разу покажуть українські короткометражні фільми. Серед них: "Mia Donna...
Влада
Сьогодні, 21 листопада, на сесії Львівської міськради депутати ухвалили рішення про надання ГО „Тарілка“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Кульпарківській, 158.  Відтак, дана організація отримала в оренду нежитлові приміщення загальною площею 214 кв м  на 10 років. Це нежитлові приміщення підвалу під індексами ХІ, ХІІ, ХІІІ, ХІ\/, Х\/, Х\/І площею 47,9 кв. м.; нежитлові приміщення першого поверху під індексами 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,...
Суспільство
Від 22 листопада відбудуться зміни в русі шести автобусних маршрутів через проведення робіт із заміни аварійної ділянки трамвайної колії на вулиці Дорошенка, 50.  Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.  Відтак, з 22 листопада 20:00 та до 24 листопада 23:00 шість автобусних маршрутів курсуватимуть зі змінами в русі. На маршруті № 21 кінцевою зупинкою буде площа М. Шашкевича. Проїзд маршрутів № 9, 45 та № 24 буде відбуватися через вул. М. Ко...
Влада
Сьогодні, 21 листопада, на сесії Львівської міської ради ухвалили рішення про капітальний ремонт та розширення відрізку дороги від вул. Замарстинівської у Львові до Брюховичів.  Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.  Електронну петицію з вимогою про капітальний ремонт та розширення відрізку дороги, що сполучає Львів через вул. Замарстинівську з селищем Брюховичі опублікував 25 серпня Володимир Беньо. Автор петиції наголошує, що за останні 9 місяців...
Культура
Сьогодні, 21 листопада, у соцмережі з'явилися фото майже повністю відновленого рельєфу мозаїки на колишньому магазині "Океан".  Відтак, наразі рельєф для монтажу мозаїки готовий на 95%. Наступним етапом буде монтаж мозаїки. Фото та інформацію опублікували на Facebook-сторінці компанії "Креатив".  Зазначимо, 18 липня у Львові демонтували відомий рельєф з рибками на фасаді магазину “Океан”, що на вулиці Володимира Великого 26-А. Цю мозаїку виконав Володимир...