20:26, 7 вересня 2014 р.
Купуй львівське: у жовтні в палаці мистецтв представлять продукцію місцевих виробників
Бойкот російських товарів триває.
Упродовж 5 днів, з 2 до 6 жовтня, у Львові пройде щорічна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Захід відбуватиметься у приміщенні Львівського палацу мистецтв, що на вул. Коперника, 17. Про це 032 повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
У рамках виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку
«У рамках виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку», - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:31, 2 січня
09:53, 9 січня
09:49, 9 січня
08:32, 10 січня
10:00, 9 січня
live comments feed...
Коментарі