Сьогодні саме від сучасних каналів комунікації залежить можливість бізнесу завжди залишатись на зв’язку зі своїми потенційними та існуючими клієнтами. Webitel - це ефективний, потужний інструмент за допомогою якого бізнес зможе підвищити якість обслуговування кожного звернення, скоротити час обробки виклику та зменшити кількість втрачених дзвінків.

Кол-центр Webitel - Щоб завжди залишатись на зв’язку. 

4 основні переваги бізнесу з Webitel:

1. Рішення Webitel CallManager та Webitel Call Center не потребують додаткової інтеграції з CRM-системами, бо побудовані на базі платформи Terrasoft. 
2. Продукти Webitel дають можливість персоніфікувати кожен контакт.
3. Зручний інтерфейс рішень Webitel полегшує роботу кожного користувача в системі.
4. Керівник може в режимі реального часу контролювати діяльність своїх працівників або відстежувати й аналізувати продуктивність їхньої праці за допомогою детальної статистики та звітності. 

Terrasoft Webitel CallManager: В бізнесі важливий кожен дзвінок.

Terrasoft Webitel CallManager - ідеальний помічник у вирішенні найскладніших завдань в бізнесі. За допомогою Webitel CallManager ви зможете розширити клієнтську базу, збільшити об’єми продажів та скоротити витрати на просування товарів/послуг компанії.

1. “Розумна” система допомагає керувати клієнтами.

В базі клієнтів накопичується інформація про кожен дзвінок, клієнта або контрагента компанії.

В СRM-системі зберігається повна історія кожного пропущеного, здійсненого або прийнятого дзвінку, всі sms та e-mail повідомлення. “По запиту” користувача Webitel надасть всю необхідну інформацію про клієнта.

Як тільки в вашу компанію поступить вхідний дзвінок, Webitel відразу визначить номер та ім’я абонента. При необхідності працівник може перевести дзвінок на свого колегу, керівника, голосову пошту або IVR. Також дзвінок можна поставити на утримання або завершити його.

За допомогою інтерактивного голосового меню IVR, абонент може отримати необхідну йому інформацію в автоматичному режимі. Завдяки автоматичному обслуговуванню зменьшиться навантаження на операторів, котрі зможуть витратити цей час на консультування тих клієнтів, до питань яких потрібен виключно індивідуальний підхід. 

2. Можливість завжди бути на зв’язку.

Під час відсутності або зайнятості працівника, “розумна” система перемкне того, хто дзвонить на голосову пошту. Повернувшись на своє робоче місце працівник зможе прослухати усі голосові повідомлення (які були залишені під час його відсутності) й на їхній основі створити нагадування або завдання. 

Більше не треба хвилюватись, що через відсутність або звільнення одного з працівників разом з ним щезне й вся історія його листування (електоронні повідомлення) з клієнтами компанії. Система збереже кожне повідомлення й “по запиту” надасть повну історію взаємовідносин працівника з клієнтом, що цікавить вас. 

Підключивши корпоративний Skype ви зможете не тільки приймати дзвінки в свій Контакт-центр, але й проводити телефонні конференції, обмінюватись ідеями, інформацією і багато іншого. 

“Дзвінок з сайту” - подарунок від Webitel, який компанія надає разом з одним зі своїх продуктів. Для здійснення дзвінка клієнту потрібен лише комп’ютер та гарнітура. Зайшовши на ваш сайт й натиснувши на кнопку “подзвонити” клієнт зможе отримати відповіді на свої питання. Незалежно від того, в якій точці світу знаходитиметься клієнт, він завжди зможе здійснювати безкоштовно VOIP дзвінки.

Завдяки інтелектуальній маршрутизації кожен вхідний виклик залежно від номера, дати, часу дзвінка, інформації з баз даних, вибраного режиму з’єднання та інших параметрів направляється на конкретного оператора, операторську групу або обробляється автоматично за допомогою IVR.

3. З Webitel керувати компанією просто.

Ви зможете контролювати якість обслуговування кожного клієнта з Webitel CallManager. В цьому допоможе запис розмов. Працівник, що має відповідні права доступу легко знайде потрібну йому розмову по операторові, темі, клієнту або за часом. Для своєчасного виявлення власних помилок працівники, отримавши доступ до своїх розмов, зможуть постійно вдосконалювати якість обслуговування. 

Статистичні дані є важливою складовою при аналізі роботи будь-якої бізнес структури. У розділі статистика ви отримаєте звіт по всіх дзвінках в компанію. Скориставшись звітом “Шкала часу” ви зможете детально проаналізувати кожен дзвінок по працівнику, що вас цікавить, клієнту й таке інше. 

4. Використання всіх можливостей Webitel.

Управління статусом користувача (“Переадресація” або “Не турбувати”) дасть можливість працівникам навіть за відсутності на своєму робочому місці не втратити жодного дзвінка. 

Для підключення нових працівників (користувачів) до системі знадобиться лише кілька кліків мишкою. Як тільки за користувачем буде закріплено номер потрібно лише ввімкнути запис дзвінків (для контролю нового працівника) та голосову пошту.

З Webitel підключення каналів та операторів зв’язку не займе у вас багато часу.

Terrasoft Webitel Call Center - Якщо клієнти є найважливішим активом вашої компанії.

Функціональні можливості кол-центру Webitel дозволять вашій компанії використовувати з клієнтами всі сучасні канали комунікації: телефон, sms, e-mail, інтернет, IVR й при цьому фіксувати в базі даних всю інформацію, що була отримана під час розмови з клієнтом. 

1. Основні вигоди операторів. 

Як тільки в компанію поступить вхідний дзвінок - в єдиному вікні оператора відразу з’явиться вся інформація про клієнта, що дозволить зекономити час на уточнення його даних та відразу перейти до мети дзвінка. 

Завдяки IVR клієнт отримає інформацію та відповіді на найбільш прості та поширені питання в автоматичному режимі й зможе не витрачати час на очікування з’єднання з “живим” оператором. 

Спілкуючись з клієнтами операторові кол-центра не доведеться імпровізувати кожного разу. Завдяки сценаріям - скриптам розмов, які передбачають в собі декілька відповідей клієнта з подальшим сценарієм розмови, оператор зможе швидко зорієнтуватись й максимально коректно та правильно провести діалог.

2. Webitel допоможе не втратити жодного звернення.

Кожен вхідний дзвінок в Кол-центр автоматично потрапляє у чергу очікування, що дозволить втримати абонента на лінії. Знаходячись в черзі абонент дізнається про свою позицію в ній або про розрахунковий час очікування. Також в системі для VIP-клієнтів передбачена можливість привласнювати пріорітети обслуговування.

Створити ідеально-функціонуючий кол-центр можливо завдяки алгоритмам розподілу викликів. “Розумна” система дозволить, грунтуючись на власних бізнес-завданнях та вимогах компанії створювати власні алгоритми розподілу. 

3. Повна прозорість діяльності користувачів в системі.

Під час розмови оператора кол-центру з клієнтом, супервізор може у будь-який момент втрутитися, й підключившись до розмови надати необхідну допомогу: проконсультувавши клієнта у режими підказки або забравши дзвінок на себе. Окрім того, супервізор може обрати режим прослуховування. Даний режим допоможе контролювати якість обслуговування. 

Запис розмов та можливість моніторити дії працівників в системі в режимі реального часу допоможе вам повністю контролювати роботу власного кол-центру. Аналізуючи роботу кожного користувача, ви зможете своєчасно корегувати допущені помилки. Крім того, підвищити якість та ефективність роботи операторів можливо, вказавши в системі час, який оператор може витратити на розмову з клієнтом, пост-обробку звернення та інші не менш важливі параметри.

За допомогою інструментів статистики та звітності “розумна” система накопичує в собі результати роботи кожного працівника кол-центру, які ви зможете відстежувати, вибравши для себе певний період часу. Наприклад: за час, день, тиждень й т. д.

4. Функції для відділу продажу.

З кол-центром Webitel ви легко створите нову телемаркетингову кампанію. Для цього потрібно лише:

- написати скрипт розмови, що буде повністю відповідати поставленим бізнес-завданням,
- підключити зі своєї клієнтської бази цільову аудиторію,
- вибрати режим для вихідного обдзвону (в системі передбачено 3 режими: предиктивний, ручний та прогресивний). 

Інтеграція з ключовими соціальними мережами дозволить підключити ще більше додаткових комунікацій з клієнтами й підвищити їхню лояльність та довіру до вашої компанії.
Вкажіть в системі повний перелік професійних якостей оператора й при створенні нової кампанії Webitel запропонує лише тих працівників, що найбільш будуть відповідати поставленій меті.

Webitel CallManager та Webitel Call Center - це комплексні рішення для автоматизації обробки викликів в компаніях з будь-якою галузевою специфікою, які щодня допомагають сучасному бізнесу залишатись на зв’язку й домагатися поставлених цілей.