• Головна
  • На Львівщині порушували права переселенці з Луганська, Криму та Донецька, - прокуратура
10:22, 13 серпня 2014 р.

На Львівщині порушували права переселенці з Луганська, Криму та Донецька, - прокуратура

Прокуратура Львівщини провела перевірку додержання вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

В результаті перевірки з’ясувалося, що заходи із забезпечення соціальних потреб переселенців належним чином не виконуються, а працівники департаменту та територіальних підрозділів соціального захисту населення допускають порушення при виконанні своїх повноважень.

Йдеться про осіб, які переселилися на Львівщину з території Автономної Республіки Крим та Донецької і Луганської областей, на яких триває антитерористична операція.

Зокрема, виявлено факти зволікання зі скеруванням запитів на отримання особових справ та довідок-атестатів на осіб-переселенців. 

Допускаються порушення щодо повноти інформування заявників вказаної категорії на їхні звернення та повідомлення, які надходять на урядову «гарячу» телефонну лінію та передаються для подальшого розгляду в департамент ЛОДА.

Окрім того, не вжито вичерпних заходів до інформування сімей переселенців щодо реалізації їх прав на території Львівської області. До прикладу, за результатами опитування, представниками міжнародної правозахисної організації в Львівській області, більшість біженців зі сходу України зазначили, що вони не знали до яких державних органів слід звертатись, відтак жодної допомоги не отримували.

З огляду на це, прокуратурою Львівської області начальнику департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення.

На даний час, вказаний документ прокурорського реагування розглянуто, відтак ініційовано питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності 5 посадових осіб департаменту та територіальних підрозділів соціального захисту населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...