Презентовано новий фінансовий продукт від компанії Фінова

Компанія Фінова презентувала новий онлайн-сервіс Фінова Фінансування, основною функцією якого є підбір і консолідація інформації про кредити, що надаються українськими банками для придбання автомобіля.

Використовуючи сервіс Фінова Фінансування,клієнт самостійно вибирає актуальні, найбільш вигідні фінансові пропозиції з кредитування. Система проста і доступна для будь-яких користувачів Інтернету, які хочуть економити свій час і мінімізувати витрати. Відсутність людського фактора дозволяє уникнути можливих помилок при розрахунках і калькуляціях.

«Ще ніколи не було простіше. Клієнт вказує марку і модель автомобіля, його вартість і початковий внесок. Система проводить пошук, розрахунки і видає результати кредитних програм провідних банків, використовуючи введені параметри. Завдання клієнта — вибрати бажану програму і узгодити подачу документів з менеджером. Особиста присутність в банку потрібно буде тільки при оформленні кредиту. Всю іншу роботу зробить наш менеджер і менеджер фінансової установи» — заявляє засновник сервісу і директор ТОВ «Фінов» Євген Дєєв.

Онлайн сервіс Фінова Фінансування має ряд переваг, порівняно з роботою через автосалони або через «свій банк». Система дозволяє клієнту отримувати доступ до консолідованої, порівняльної інформації по всім кращим пропозиціям на фінансовому ринку. Клієнт має можливість одночасно бачити і порівнювати всі параметри фінансового продукту: щомісячні платежі, процентну ставку, супутні витрати, переплату і т.д. Порівняння різних умов програм фінансування, запропонованих фінансовими інститутами, надає клієнту можливість самостійно зробити правильний вибір і мінімізувати фінансові втрати.

На сьогоднішній день, сервіс працює в тестовому режимі для того, щоб синхронізувати свою діяльність з умовами партнерів.

Персональний менеджер, наданий компанією Фінова, безкоштовно допоможе клієнтам підготувати необхідний пакет документів, супроводити операцію до моменту отримання фінансування.

Програма адаптована і тестується для роботи в автосалонах України. Подробиці можна дізнатися за телефоном 0442279555.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі