• Головна
  • У Львові студентам пропонують нові можливості під час літа
Реклама
18:05, 11 липня 2014 р.

У Львові студентам пропонують нові можливості під час літа

Реклама

Ти молодий та активний? Хочеш спробувати себе у нових проектах та провести літо з користю? Громадське об’єднання Самопоміч запрошує студентів на волонтерство.

Відтак, кожен бажаючий зможе обрати цікавий напрямок з-поміж психології, журналістики, спорту, соціології, юриспруденції, менеджменту, піару та маркетингу, соціальних проектів та багато іншого.

«Волонтерство є досить поширеним явищем в країнах Західної Європи. Серед великих корпорацій є спеціальний пункт в анкеті прийому на роботу – волонтерський досвід. Адже, якщо людина активно свідома, брала участь в різних громадських подіях та має досвід в організації заходів,  їй можна запропонувати хорошу посаду». – розповідають в прес-службі об’єднання САМОПОМІЧ.

Учнів, студентів та просто активну молодь запрошують на стажування у таких напрямках: спорт та здоровий спосіб життя, соціологія, юриспруденція, менеджмент, піар та маркетинг, соціальні проекти. А для тих, хто не впевнений у своїх силах, працює Молодіжний центр.

«Оскільки влітку студенти не зайняті навчанням, вони можуть більше часу приділяти своєму розвитку. Ми пропонуємо їм долучатись до організації заходів і  реалізовувати власні проекти. Волонтери отримують унікальний досвід роботи в тій галузі, яка їм цікава, а для подальших роботодавців, особливо, в міжнародних компаніях, – це хороша рекомендація», - каже Оксана Олешко, координатор Молодіжного центру.

Багато громадських організацій та комерційних структур відкриті до волонтерства, а кращим – готові запропонувати стажування та подальше працевлаштування.

Дізнатись більше про волонтерство можна за посиланням та за телефоном 093-045-09-17

Довідка

Волонтерство – це доброчинна діяльність, яка здійснюється молодими особами на добровільних засадах, без заробітної плати, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Після Першої Світової, в 1920 у Франції, під Страсбургом, було здійснено перший волонтерський проект за участю німецької і французької молоді, в рамках якого волонтери відновлювали зруйновані 1-ї Світової Війною ферми в районі місць найбільш запеклих боїв між німецькими і французькими військами. З тих пір волонтерство встигло набрати розмах і популярність всесвітнього масштабу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самопоміч
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...