Компартія спростовує інформацію щодо розколу країни та виступає за цілісність України

До 032.ua звернулись представники львівського осередку Комуністичної партії України. Вони не погоджуються із фактами, викладеними у статті «Нюрнберг для комуністів», опубліковану 8 червня.

Компартія підкреслює, що виступає за збереження цілісності та суверенітету України, за вжиття владою дієвих заходів, спрямованих на примирення всіх сторін конфлікту.

«Інформація опублікована 08.06.2014 в статті під назвою «Нюрнберг для комуністів» є оманливою, хибною та такою, що не відповідає дійсності. Поширена у вказаній статті інформація є протилежною позиції Комуністичної партії України. Звинувачення Комуністичної партії України у скоєнні зазначених у статті злочинів не мають під собою ніякого підґрунтя та є бездоказовими. Інформація розповсюджена у статті під назвою «Нюрнберг для комуністів» не містить будь-яких посилань на офіційні юридично-значущі документи. Звинувачення у скоєнні будь-якого злочину повинно міститися на підставі обвинувального вироку суду, який набув законної сили, що чітко встановлено ст. 62 Конституції України: «Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину. Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях», - йдеться у повідомленні КПУ.

 

КПУ Комуністична партія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі