Куди вкласти гроші без ризиків, під великі відсотки

 Сьогодні фінансовий ринок пропонує універсальний інструмент заробітку, який підходить і соціально незахищеним верствам, і тим, хто вже досяг певних висот у бізнесі. Це вкладання коштів у ринку Форекс.

ПАММ – це англійська абревіатура. Означає вона спеціальний торговий рахунок, на якому і вкладені кошти і зароблений прибуток розподіляються пропорційно поміж усіма учасниками.

Інакше кажучи, є професійний трейдер, який торгує на валютному ринку грішми. Він управляє спеціальним торговим рахунком – ПАММ. Ті громадяни, які самі далекі від інвестування та нічого не розуміють у торгівлі валютою, або ж ті, в кого немає часу на самостійну торгівлю, просто віддають свої гроші такому трейдеру в управління. Яку процентну частку займає в загальній сумі інвестиція кожного інвестора, таку ж процентну частку прибутку він і отримає в кінці торгового періоду.

 Мінімальна сума, яку можна вкладати – 100 доларів. Така сума буде посильною і для домогосподарок, і, безумовно, для більш заможних людей. Зрозуміло, чим більший вклад, тем більшим буде і прибуток. Якщо  відсотки не знімати щотижня, то прибуток буде ще більшим.

Завдяки технології ПАММ 2.0, запровадженій брокером Форекс Тренд, кожний управляючий може приєднати до себе стільки інвесторських коштів, скільки зможе компенсувати в разі невдалої торгівлі. Тобто, власний капітал трейдера є запорукою та гарантією покриття втрат інвесторів. Тому трейдер має пряму зацікавленість в успішній торгівлі. В іншому випадку він ризикує не тільки «підмочити» репутацію, але й втратити власні кошти.

Для ще більшої мінімізації ризиків інвестори мають право розподіляти кошти одночасно поміж кількома ПАММ-рахунками різних управляючих, формуючи інвестиційний портфель, виходячи з власних уподобань. Можна скористатися і іншою можливістю – вкласти гроші у вже готовий інвестиційний портфель – над формуванням якого попрацював сам брокер.

Окрім комфорту та доступності такого вкладання коштів, як ПАММ-інвестиції, є і інший не менш значущий аргумент на користь ПАММ. Це високий прибуток. Пересічний інвестор може отримувати 60%-100% на рік та більше. Такі високі прибутки ще треба постаратися віднайти в інших видах інвестування. Плюс – можливість знімати проценти щотижня!  

В результаті ПАММ-інвестування інвестори зі скромним капіталом отримують непогану поміч до сімейного бюджету, а більш крупні інвестори істотно збільшують свої капітали, захищаючи їх від інфляції та «бездіяльного лежання» на банківських рахунках. В ефективності вкладання коштів у ПАММ-рахунки на власному досвіді переконався всенародний улюбленець та актор . Він інвестує кошти в керуючих компанії Форекс-Тренд, вже протягом трьох років, оскільки саме Форекс-Тренд визнаний «Кращим Форекс брокером світу 2013р» і «Кращим ПАММ брокером світу» 2013 року.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі