• Головна
  • Головний даївець Львова не знає скільки коштує його розкішний будинок (ФОТО)
21:45, 31 березня 2014 р.

Головний даївець Львова не знає скільки коштує його розкішний будинок (ФОТО)


  «Я не рахував скільки коштує будинок», – сказав він

Богдан Мицак розповів, що мешкає у Львові, а кількаповерховий розкішний будинок в селі Басівка – це приватна власність дружини.

 

 

«Я не перший день живу, так само, як і ви. Для того, щоб щось придбати кожен по різному живе: хтось купляє одяг, будує хату. Я працюю, дружина працює. Ми заробляємо. Дружина – приватний підприємець», - розповів Богдан Мицак

Стосовно вартості будинку кандидат на пост начальника ДАІ Львова відповів так: «Я не рахував скільки коштує будинок», – сказав він.

Також пан Мицак не відповів і на запитання скільки коштують автомобілі його родини і якого вони року випуску. Втім підтвердив, що дружині належить автомобіль марки Mitsubishi Pajero, а синові – Audi A6.

Ось як виглядає розкішний маєток:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #ДАІ #Мицак
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення