• Головна
  • З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО)
15:00, 25 березня 2014 р.

З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО)

в центрі міста з'являються реальні смуги руху громадського транспорту, розвантажується вул. І.Франка, покращується виїзд транспорту з центру з одночасним деяким утрудненням в'їзду в центр

Управління транспорту та зв`язку Львівської міської ради опублікувало пропозиції змін в організації дорожнього руху.

Зміни руху викладені у декількох етапах. На деяких вулицях планують змінити напрямки руху, а ще пропонують організувати коловий рух довкола кварталів. Нововведення запровадять влітку, коли завантаженість транспортом не така активна.

Червоними стрілками відзначено  рух приватного автотранспорту, зеленими –смуги для громадського транспорту. Ілюстрації та коментарі Управління транспорту.

1 ступінь інтеграції - зміна напрямків руху по вулицях Герцена та Фредра. Прогнозовано зменшить навантаження на перехрестя І.Франка-Герцена-Кн.Романа-Левицького.

З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО), фото-1

2 ступінь інтеграції - влаштування квазікільцевого руху по вулицях І.Франка-пл.Соборній-Кн.Романа. При цьому в протилежному напрямку буде відбуватися рух тільки громадського транспорту. Змінюється напрямок одностороннього руху по вул. Шухевича.

З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО), фото-2

3 ступінь інтеграції - за можливості ми будемо наполягати на впровадженні відразу змін викладених на даному малюнку. Міняємо напрямок руху по вул.Левицького - це дозволить максимально спростити перехресті з вул. І.Франка, забезпечити зручний виїзд транспорту з центральної частини міста. Відповідно міняємо напрямок руху по вул. Зеленій. Вулиця І.Франка від перехрестя з вул. Саксаганського стає односторонньою ( в протилежному напрямку тільки громадський транспорт).

З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО), фото-3

Зміни на площі Митній. Основне це заборона повороту ліворуч з вул. Личаківської. Це дозволить відвести основні потоки транспорту від проспекту Свободи.

З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО), фото-4

Ці зміни логічно витікають із змін напрямків руху по Левицького-Зеленій.

З ніг на голову: у Львові запропонували суттєво змінити рух транспорту (ФОТО), фото-5


Загальний висновок: в центрі міста з'являються реальні смуги руху громадського транспорту, розвантажується вул. І.Франка, покращується виїзд транспорту з центру з одночасним деяким утрудненням в'їзду в центр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутка львів #схема руху
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...