• Головна
  • У Львові проводитимуться навчання для кандидатів у прийомні батьки
18:04, 21 березня 2014 р.

У Львові проводитимуться навчання для кандидатів у прийомні батьки

Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20,21,27,28 березня та 3 і 4 квітня 2014 року буде проводитись чергове навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники.

Курс підготовки пройдуть 14 осіб: 1 сім’я – кандидати у прийомні батьки, 1 особа – кандидат у батьки-вихователі ДБСТ та 11 осіб – кандидати в опікуни. Участь у навчанні візьмуть жителі Львова, а також з Жовківського, Городоцького, Мостиського районів.

Зазначимо, що навчальний курс дозволяє виявити і зрозуміти основні проблеми, що виникають у житті дітей та батьків після створення прийомної сім’ї чи ДБСТ, обговорити та оцінити їх, краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи, інформує прес-служба ЛОДА. 

Курс складається з 6 тренінгових занять, які мають послідовний характер та зміст. Учасників, які пройдуть весь курс навчання і збережуть бажання взяти у свою сім’ю дітей із закладів державної опіки, можна вважати підготовленими для реалізації цієї роботи – створення прийомної, опікунської сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу.

Окрім тренерів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді окремі навчальні модулі проведуть представники відповідних суб’єктів соціальної роботи.

Директор Львівського ОЦСССДМ Ярослав Бордіян зазначив, що створення прийомних сімей та ДБТС у Львівській області залишається пріоритетним напрямом роботи у 2014 році.

Довідка.

У 2013 році відповідні навчання пройшли 97 осіб, з них: 63 особи – кандидати в опікуни, 2 особи – кандидати у прийомні батьки, 16 сімей – кандидати у прийомні батьки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #ЛОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...