• Головна
  • Стало відомо куди можна вигідно вкласти гроші
Реклама
13:50, 20 березня 2014 р.

Стало відомо куди можна вигідно вкласти гроші

Реклама

Девальвація національної валюти – терміни, які стали звичними для жителів Росії, України, Білорусі, та низки решти держав. Як врятуватися від «всепоглинаючої» інфляції та чи є взагалі способи вберегти свої гроші від знецінення? Можна тримати кошти вдома, але тоді доведеться погодитися з тим, що інфляція буде особливо безжалісною. Можна відкрити депозит у банку, - тоді вкладену суму вдасться зберегти у первинному розмірі (проценти по вкладу нівелюють інфляційні втрати), але її купівельна спроможність значно погіршиться.

А можна і кошти вберегти, і всю вкладену суму збільшити мінімум вдвічі. Це можливо при відкритті вкладу на валютному ринку Форекс. Такі вклади в народі знають, як пасивний заробіток, тому що гроші на рахунку не просто зберігаються, а використовуються трейдерами у торгівлі на валютному ринку. Торгуючи валютними парами, професійні трейдери отримують дохід від різниці між купівлею та продажем валюти. Ви, як звичайний вкладник (він же інвестор), ведете свій звичний спосіб життя, не заглиблюючись у нюанси торгівлі на Форексі. Ваше завдання – регулярно знімати прибуток і все! А працювати за вас и на вас будуть професіонали. Такий принцип інвестування називається довірчим управлінням.

Спеціальний торговий рахунок трейдера називається ПАММ-рахунком. А сам власник такого рахунку – управляючий. Зазвичай, для того, аби надійно унебезпечити свої вкладання, інвестори розподіляють гроші одразу поміж кількома різними ПАММ-рахунками. І бажано, аби управляючі цих ПАММ-рахунків були прибічниками різних торгових стратегій. Експерти радять 25-30% коштів довіряти агресивним ПАММ-рахункам, а левову частку грошей залишати за консерваторами та прибічниками поміркованих стратегій. Аби не прораховувати ефективність та не продумувати наповнюваність свого інвестиційного портфелю, можна звернутися до ще більш комфортного та ефективного варіанту інвестування – Індексам ПАММ-рахунків.

Індекс – це вже готовий та укомплектований набір з найуспішніших ПАММ-рахунків. Його формують спеціалісти брокерських компаній для зручності своїх клієнтів, для економії особистого часу, а також для збільшення прибутковості. Кошти поміж ПАММ-рахунками всередині Індексу розподіляються автоматично. До того ж, Індекс повністю збалансований за приналежністю до різних торгових стратегій. А тому кожний Індекс – це оптимальна формула співвідношення «ризик – прибутковість». Вважається, що Індекс гарантує найбільш високі доходи при практично нульових ризиках. Крім того, інвестувати можна не у цілий Індекс, а лишень у 1/10 його частку, 2/10 частки тощо.

Завдяки цьому інвестору для вкладання коштів потрібна значно менша сума, аніж для інвестування в кожний окремий ПАММ-рахунок, що входить до Індексу. Все тому, що кожний управляючий ставить свій вхідний поріг для інвесторів,який може сягати й кілької тисяч доларів. А при «купівлі» лишень частки Індексу інвестору потрібно мінімум 100$.

Сучасні альтернативні види інвестування гідні того, аби ними цікавилися широкі маси населення та використовували для покращення власного благополуччя. А такі високоприбуткові фінансові інструменти, як ПАМ-рахунки та Індекси ПАММ-разунків, гарантують стабільний і високий дохід, який не залежить від ситуації на політичній та економічній арені країни.

Источник:http://pamm-moscow.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Форекс #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...