• Головна
  • У Львові зараз пікетують аеропорт
18:46, 4 березня 2014 р.

У Львові зараз пікетують аеропорт

Щойно розпочалось пікетування ДП Міжнародного Аеропорта «Львів» ім. Данила Галицького.

Пікетувальники – працівники аеропорту вимагатимуть негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича. 

Подаємо повний текст звернення активістів: 

Звертається до Вас громадськість Львівщини з проханням врегулювати ситуацію  яка створилась навколо керівництва ДП Міжнародному Аеропорті «Львів» ім..Данила Галицького.

Листом від 01 березня 2014року народними депутатами України (В. Шкварилюк, А. Дирів, І. Ілик, Я. Дубневич, Р. Чернега) на прохання Львівського Євромайдану будо висунуто недовіру та усунено від виконання обов’язків генерального директора  ДП Міжнародного Аеропорта «Львів» ім. Данила Галицького Гонтарєва Романа Петровича.

 Ми обурені, що в такий визначальний момент для України, в момент високої соціальної напруги серед населення у ДП Міжнародного Аеропорта «Львів» ім..Данила Галицького працює керівництво сформоване ще одіозним регіоналом Борисом Колесніковим. Усім відомо, що під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО 2012 призначені ним люди були задіяні в корупційні схеми, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.

Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.

Шановний п. Міністре! В котре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича. Сьогодні о 19.00 год. у місті Львові у підтримку колективу МА «Львів» буде проведено акцію протесту біля території ДП Міжнародного Аеропорта «Львів» ім. Данила Галицького. У разі неприйняття негайного рішення про призначення нового керівника підприємства, ми будемо вимушені пікетувати територію міжнародного аеропорта «Львів»

Також, даний лист, після проведення акції протесту у Львові, буде зачитаний на «МАЙДАНІ» у Києві о 20.30 год.

Відповідальність за проведення даної акції бере на себе  «Калін Сектор» 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт львів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...