• Головна
  • На Львівщині дорога Великі Мости-Червоноград потребує термінового ремонту
08:48, 19 лютого 2014 р.

На Львівщині дорога Великі Мости-Червоноград потребує термінового ремонту

Депутат просить виділити кошти на ремонт полотна.

Під час сесії Львівської обласної ради голова фракції Народного Руху України Андрій Корнат підняв питання про незадовільний стан дорожного покриття на проїзній частині дороги Великі Мости ­- Червоноград до відповідних суб’єктів. Про це 032.uaповідомила прес-служба Львівської крайової організації Народного Руху України.

Народний обранець звернувся з відповідним депутатським запитом щодо заходів збереження та реконструкції дорожнього покриття на ділянці автомобільної дороги Великі Мости – Червоноград до голови ЛОДА, начальника служби доріг у Львівській області та начальника управління ДАІ у Львівській області.

Ділянка автомобільної дороги стала зовсім непроїзною

Депутат зазначає, що цього року пошкодження автодорожнього покриття набуло надзвичайних масштабів, а  ділянка автомобільної дороги стала зовсім непроїзною, пошкодження  покриття ускладнюють рух транспортних засобів та створюють загрозу життю і здоров’ю учасників дорожнього руху.

А усі гранично допустимі норми експлуатаційного стану автодоріг відповідно до ДСТУ 3587–97 та інших державних стандартів порушені і не відповідають вимогам.

«Наявність ям, вибоїн, колії, напливів сприяє створенню аварійних ситуацій, загрожує життю людей та стає причиною пошкодження транспортних засобів різної форми власності, у тому числі і для перевезення спеціалізованими автомобілями хворих до стаціонарних пунктів надання медичної допомоги, що у свою чергу, піддає невиправданому ризику стан здоров’я хворих», - зазначає у своєму зверненні Андрій Корнат.

Відповідно до вищезазначеного народний обранець, просить Голову ЛОДА взяти це питання під особистий контроль, а також  надати йому  копію паспорта ділянки автодороги Великі Мости – Червоноград з зазначенням основних характеристик та експлуатаційних даних та письмово надати наявну інформацію про реальний стан дорожнього полотна на цей момент.

Попросив передбачити потрібну суму коштів на фінансування робіт пов’язаних з реконструкцією

Крім того, надати  інформацію, які заходи вживаються щодо доведення дорожнього полотна до нормального проїзного стану і доручити розпоряднику бюджетних коштів у комплексній програмі «Дороги Львівщини» на 2013-2015 роки передбачити потрібну суму коштів на фінансування робіт пов’язаних з реконструкцією, ремонтом та утриманням в належному стані ділянки дороги Великі Мости – Червоноград та провести ремонтні роботи ушкоджених ділянок та привести стан автодорожнього покриття до нормативів ДСТУ 3587–97 та інших державних норм у встановлений законодавством термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...