
17:43, 16 лютого 2014 р.
До Львова приїхав перший електромобіль (ФОТО)
Перший в західній Україні електромобіль виїхав на львівську бруківку.
"Серед тих, хто катався у цьому екологічному конику була знімальна група Погляду на тиждень. Враження суперові, люди озираються, знимкують", - написала у Фейсбуку Vita Dolyk


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:15, 20 червня
11:28, 18 червня
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня
