
23:19, 9 лютого 2014 р.
У Львові відловлюють тітушок
Громадські активісти з ГО «СПАС» та УНСО патрулюють в усіх районах Львова.
Такі патрулювання мають на меті своєчасно знешкодити тітушек і уникнути провокацій та диверсій у Львові, вважають громадські активісти, повідомляють в ГО «СПАС.Київ.
«Що робить Львів ідеальним місцем для різного роду провокацій. Ми прагнемо цього не допустити.
В час, коли до роботи міліції є дуже багато питань - покладатися доводиться на самого себе.
Ми мусімо самі подбати за власний спокій і безпеку», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
06:48, 12 червня
22
06:48, 12 червня
26
10:37, 11 червня
15
13:46, 17 червня
168
12:50, 22 червня
5
