
20:36, 6 лютого 2014 р.
У Львові панянка на Форді «поцілувалась» із джипом
Водій потрапив до лікарні із закритою травмою голови.
Учора, 5 лютого, о 9.10 годині на перехресті вулиць Володимира Великого та Тролейбусної у Львові відбулась ДТП. Про це інформує прес-служба ДАІ у Львівській області.
За попередніми даними, 37-річна львів’янка, керуючи легковиком «Ford», не обрала безпечної швидкості руху та скоїла зіткнення з джипом, за кермом якого був 48-річний мешканець Львова.
Внаслідок ДТП водій позашляховика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. У чоловіка – закрита черепно-мозкова травма та забої.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
17:00
Вчора
Оголошення
15:23, 8 червня
11:48, 2 червня
16:10, 9 червня
