• Головна
  • Через замети на Львівщині до лікарень не можуть потрапити «швидкі» із пацієнтами
11:04, 2 лютого 2014 р.

Через замети на Львівщині до лікарень не можуть потрапити «швидкі» із пацієнтами

31 січня о 02:57 в с. Сасів Золочівського району внаслідок складних погодних умов у сніговому заметі опинилась карета швидкої медичної допомоги, яка курсувала на виклик в с. Сасів. Пожежно-рятувальним відділенням Золочева за допомогою автоцистерни надано допомогу по доставлені фельдшера до хворого.

Про це 032.ua повідомили у головному управлінні ДСНС у Львівській області.

Окрім цього, рятувальники  відбуксирували карету швидкої медичної допомоги та мікроавтобус "Опель Мівено", в якому перебувало вісім пасажирів.

О 03:57 пожежно-рятувальним відділенням ДПРЧ-13 м. Золочів надавалася допомога по буксируванню карети швидкої медичної допомоги, яка опинилася у сніговому заметі, прямуючи на виклик у с. Підгір’я Золочівського району.  Через відсутність доїзду до села, допомога хворому надалась місцевим фельдшером.

О 07:00 в с. Сасів Золочівського району рятувальники надавали допомогу породіллі, яка прямувала до Золочівської ЦРЛ. Через негоду автомобіль жінки застряг у снігових переметах. Рятувальники доставили породіллю до лікарні та передали для подальшого огляду медикам.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...