12:23, 23 січня 2014 р.
У Львові знайшли мертве немовля
У «Вікні життя» при шпиталі ім. митрополита Андрея Шептицького, що по вул. Озаркевича, 4 у Львові, сьогодні, 23 січня, близько 10:30 знайшли мертвого хлопчика.
Про це ZAXID.NET повідомила менеджер зв’язків з громадськістю «Карітас Україна» Надія Чорна.
«1,5-місячне дитя знайшов двірник шпиталю. З невідомих нам поки що причин, вочевидь через низьку температуру чи замерзання, не спрацювала сигналізація «Вікна життя». Свідків того, хто залишив малятко, немає. На даний момент на місці злочину працює міліція», – розповів головний лікар Олександра Туріанчик.
Нагадаємо, що донині було зафіксовано лише один випадок, коли у «Вікні життя» у Львові залишилиновонароджене немовля – 31 березня 2011 року.
Довідка:
«Вікно життя», – це спеціальний пункт, де матері можуть анонімно з тих чи інших причин залишати свою новонароджену дитину. «Вікно життя» є соціальним меценатським проектом, що реалізовується у Львові за прикладом європейських країн. Місця, де обладнано «Вікна життя», є малолюдними і безпечними для тих, хто боїться публічності при скоєнні такого вчинку.
У Львові таких пунктів є два – на вул. Дж. Вашингтона при пологовому будинку і на вул. Озаркевича при лічниці Шептицького.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:06, 9 січня
19
14:17, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі