Інформація з Єдиного державного реєстру видається державним реєстратором на підставі запиту встановленого зразка у формі Витягу, Довідки (на фіолетових бланках, нові бланки – на бузкових), а також Виписки (на жовтому бланку, нові бланки – на бузкових). Різниця – у відомостях, які містяться в цих документах. Відповідно до Нового порядку надання інформації з ЄДР (набрав чинності 29.12.2012 р.), затвердженого наказом Мінюсту. Більш докладну інформацію ви знайдете на сайті http://center-edr.com.ua/vipiska

Приймання запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру провадиться державними реєстраторами у виконавчих комітетах міських рад міст обласного значення або в районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністраціях. Для отримання виписки з Єдиного державного реєстру особа подає запит державному реєстратору за місцезнаходженням або місцем проживання. Для отримання довідки або витягу з Єдиного державного реєстру особа має право звернутися із запитом до державного реєстратора незалежно від місцезнаходження або місця проживання запитувача. Запит подається особисто засновниками (учасниками) юридичної особи, фізичною особою або уповноваженим ними органом чи особою. Державному реєстратору пред’являються паспорт та документ, що засвідчує повноваження.

Виписка з Єдиного державного реєстру видається юридичній особі або фізичній особі – підприємцю за їх письмовим запитом протягом двох робочих днів з дати подання цього запиту, а також у випадках, встановлених цим Законом. Державні реєстратори використовують бланк виписки з Єдиного державного реєстру встановленого зразка. Опис бланка виписки з Єдиного державного реєстру, а також порядок його оформлення встановлюються Міністерством юстиції України.