Прокуратура Львова оскаржує 9 незаконних рішень органів місевого самоврядування

Приймаючи вказані рішення посадові особи вийшли за межі повноважень, передбачених законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та порушили вимоги чинного законодавства, зокрема ст.19 Конституції України, - повідомляють у прес-службі прокуратури міста Львова
 
Такої ж позиції дотримується Конституційний суд України, який своїм рішенням визначив, що в частині компетенції органів місцевого самоврядування вирішувати лише питання місцевого значення.
Відтак 18 грудня до Львівського окружного адміністративного суду Стрийським міжрайонним прокурором подано позов про визнання протиправним та скасування рішення Стрийської міської ради від 04.12.2013 №388 “Про політичну ситуацію в Україні”. Аналогічний позов подано Самбірським міжрайонним прокурором з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення Самбірської міської ради від 02.12.2013 №361 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та на Самбірщині”. Крім того, такі позови з вимогами про скасування рішень органів місцевого самоврядування подано прокурорами Сколівського, Старосамбірського, Мостиського, Турківського та Жовківського районів Львівської області.
Визнати протиправним та скасувати рішення Новороздільської міської ради від 03.12.2013 №490 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні” вимагає у суді Микалаївський міжрайонний прокурор. Прокуратурою м.Борислава також оскаржено до Львівського окружного адміністративного суду рішення від 02.12.2013 №1191 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”, прийнятого Бориславською міською радою. Загалом прокурорами вже оскаржено 32 незаконних рішення органів місцевого самоврядування.
Водночас, заявлено клопотання про забезпечення позовів у порядку ст. 117 Кодексу адміністративного судочинства України. А саме про заборону підписання та оприлюднення вказаних рішеннь до розгляду зазначених позовів у суді.
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі