Львівська обласна рада повернула собі власні повноваження

17 грудня на 9-ому пленарному засіданні XXVI сесії Львівської обласної ради більшістю голосів депутати відкликали у Львівської облдержадміністрації частину власних повноважень, які були делеговані Львівській ОДА у 2005 році. За це рішення проголосувало 66 депутатів, інформує прес-служба ЛОР.

Відтак, Львівська обласна рада, а також управління майном спільної власності як уповноважений орган обласної ради здійснюватимуть управління установами, закладами та організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Львівщини. Також до повноважень Львівської обласної ради та управління майном спільної власності відтепер належить призначення та звільнення керівників комунальних установ та закладів.

Відповідно до рішення сесії Львівська обласна державна адміністрація повинна передати копії установчих документів та оригінали документів, що підтверджують трудові відносини з керівниками відповідних закладів спільної власності громад області (контракти, розпорядчі акти, трудові книжки тощо).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі