• Головна
  • Шокер у вигляді телефону? Вже не казка!
Реклама
15:30, 10 грудня 2013 р.

Шокер у вигляді телефону? Вже не казка!

Реклама

Постійні поспіх, невдоволення керівництва, нескінченні «пробки» і дрібні та не дуже проблеми... Все те, що складає повсякденне життя сучасної людини. І в цьому хаосі хочеться бути впевненим хоч у чомусь. Не на останньому місці безпека. Власна і своєї сім'ї.

Питання, чи захищатися, ніхто не ставить. Питання в тому: чим?

Одне з найбільш доступних, компактних і простих у використанні засобів електрошокер. Одним дотиком він здатний ввести противника в стан больового шоку на десять, п'ятнадцять хвилин, а то й на півгодини. Цього часу достатньо, щоб покликати на допомогу або втекти. Залежно від моделі контакт повинен тривати не більше секунди - півтор и , а в окремих випадках, наприклад, при використанні електрошокера Кобра 1106 - 0,2 - 0,5 секунд.

Незважаючи на те, що спеціальні навички не потрібні, при правильному використанні повністю виключена сама можливість летального кінця, що виводить електошокери на перші місця серед засобів самооборони для жінок.

Розвиток технології не стоїть на місці. Виробники електрошокерів також не збираються здавати позиції. Зараз вже нікого не здивуєш суміщенням функцій шокера і потужного ліхтарика, здатного висвітлити темні приміщення або нічні вулиці. Така модель ОСА 618, яка стане в нагоді в будь-який час доби. Але і крім ліхтариків виробники знайшли, чим здивувати. Нещодавно з'явилася на ринку модель ОСА N95, що зовні надзвичайно нагадує мобільний телефон, а електрошокер iPhone4 на перший погляд не відрізнити від аналогічної моделі смартфона. Настільки, що не викликає підозр при огляді. Від подібного дизайну не відмовиться жодна модниця, та й так «маскування» має чималий ефект несподіванки.

Діапазон електрошокерів надзвичайно широкий і кожен здатний підібрати щось на свій смак. Будь то найбільша ефективність, приємний зовнішній вигляд або багатофункціональність. Або навіть захист від мимовільного натискання.

Статья подготовлена по материалам сайта: https://one-click.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...