• Головна
  • Посольство Швеції запрошує управлінців та представників громадськості на навчання
07:36, 22 листопада 2013 р.

Посольство Швеції запрошує управлінців та представників громадськості на навчання

Шведський міжнародний центр місцевої демократії запрошує представників з України до участі у тренінговій програмі «Місцева демократія та соціальний аспект сталого розвитку з урахуванням гендерної перспективи». Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Програма проходитиме у Швеції у квітні 2014 року. Місце та час проведення регіонального і заключного семінарів буде повідомлено додатково. До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланок, зокрема представники міністерств, регіональних та місцевих органів влади, а також представники організацій громадянського суспільства, робота яких тісно пов’язана з питаннями місцевої демократії, місцевого розвитку, децентралізації з урахуванням гендерної перспективи.

Навчання проводитиметься англійською мовою, тому учасники повинні мати відповідний рівень знання англійської мови. Вартість навчання, міжнародний переліт до/зі Швеції та усі витрати, пов’язані з проживанням та  харчуванням покривають організатори (крім особистих витрат, витрат на перельоти та оформлення візи).

Для участі у програмі потрібно сформувати команду від міста або установи, заповнити аплікаційну форму та описати проект, що відповідає вищевказаній тематиці. Документи потрібно надсилати на адресу Посольства Швеції в Україні: вул. Івана Франка, 34/33, м. Київ, 01901. Останній день прийому документів - 15 грудня 2013 року. Контактна особа - Гелена Белікбаєва, тел. 044 494 42 89.

Навчання проводиться за фінансової підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida), яка є організатором міжнародних тренінгових програм. Особлива увага надається секторам, у яких Швеція має значний досвід.

Більш детальна інформація про тренінгову програму та аплікаційна форма містяться у додатках, а також на веб-сторінці Посольства Швеції в Україні.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...