• Головна
  • На Львівщині оновлюють нормативну грошову оцінки земель населених пунктів на 2014 рік
11:27, 21 листопада 2013 р.

На Львівщині оновлюють нормативну грошову оцінки земель населених пунктів на 2014 рік

Згідно з чинним законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Відповідно наступного, 2014 року, необхідно оновити цю оцінку земель у 130-ти населених пунктах Львівської області.

Із цієї кількості, цього року, землевпорядниками вже завершено роботи  для 36-ти населених  пунктів Львівщини. Також фахівцями землевпорядної служби розроблено технічні документації для ще 46-ти населених пунктів, що очікують затвердження на сесіях місцевих рад, - повідомляють у прес-службі ЛОДА.

Нагадаємо, що минулого року на Львівщині було завершено  нормативну грошову оцінку земель всіх, 1928-ми, населених пунктів області. Цього року землевпорядниками організовано та завершено роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 642 населених пунктів. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської облдержадміністрації, Львівської облради, взаємодії територіальних підрозділів Держземагентства з місцевими радами в частині розробки, погодження сесіями технічної документації та прийняття радами відповідних рішень, виділення коштів.

Також ці роботи, та роботи з інвентаризації земель, розробки Схем землеустрою та техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель здійснюються у рамках розробленої землевпорядниками «Програми розвитку земельних відносин у Львівській області на 2011-2015 роки».

Нормативна грошова оцінка земель є базою для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...