Реклама
14:37, 8 листопада 2013 р.

Україна визнала кращих!

Реклама

ТМ « Щирий Кум» з сиров'яленому ковбасою «Гран- Прі» вищого гатунку стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України ».

1-2 листопада в ДП «Український дім» у Києві відбулися фінальні заходи загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів , робіт та послуг) «100 кращих товарів України ». Церемонії нагородження фіналістів , лауреатів та переможців конкурсу якості продукції передувала виставка товарів виробників. На ній були представлені кращі зразки вітчизняної продукції з усіх регіонів України за номінаціями: продовольчі товари , промислові товари для населення , товари виробничо - технічного призначення , вироби народних художніх промислів , роботи або послуги побутової та виробничої сфер .

Конкурс якості продукції , товарів , робіт і послуг має статус державного і проводиться за підтримки Президента України .
Мета - показати дійсно кращу продукцію вітчизняних виробників.
На конкурсній основі були визначені кращі зразки української продукції. І сиров'ялена ковбаса «Гран- Прі» вищого гатунку ТМ « Щирий Кум» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу.

Гран-При
Ковбаса «Гран- Прі» вийшла на споживчий ринок близько півтора років тому. Але за цей , здавалося б , короткий час , завоювала народну любов . Про це свідчать зростаючі з кожним місяцем обсяги продажів по Україні . Варто відзначити , що даний сировялений продукт виробляється на сучасному італійському обладнанні : у термокамерах в природних умовах при відповідній температурі вологості і повітря дозріває продукт - ковбаса «Гран- Прі» , та, яка має відмінний смак і якість , та, з якою і будні і свята стають смачніше !

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...