
13:56, Сьогодні
Надійне джерело
У популярному парку Винників облаштували нову відпочинкову локацію

У парку Вайнберг у Винниках встановили нові паркові меблі для відпочинку відвідувачів.
Лавки та урни облаштували біля алеї зі сторони Співочого поля — місця, де мешканці громади регулярно проводять різноманітні дозвіллєві заходи. Про це повідомили у Львівському комунальному підприємстві «Зелений Львів».
Нова локація поповнилася чотирма лавками та урнами для сміття. Роботи з їх встановлення виконали працівники дочірнього підприємства «Личаків-парк», яке займається доглядом та утриманням території парку.
«Ця частина парку є доволі людною, однак місця для відпочинку тут досі не було. Тепер відвідувачі матимуть більше комфорту під час прогулянок та проведення подій», — зазначили комунальники.
Закупівлю паркових меблів організувало управління екології Львівської міської ради.
Вайнберг-парк створили у 2016 році. Його назва походить від історичної німецької колонії Вайнберґен («Винні гори»), яка існувала на території сучасних Винників із кінця XVIII століття до 1940 року.
Сьогодні парк є популярним місцем відпочинку мешканців. Основу його насаджень становлять липи, клени та гіркокаштани, а навесні та влітку територію прикрашають форзиції та троянди.
Читайте також: На околицях Львова з’явиться заказник площею 55 гектарів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Оголошення
10:38, 11 червня
28
19:35, 8 червня
234
09:13, 15 червня
10:22, Вчора
127
10:38, 11 червня
40