
11:03, Сьогодні
Надійне джерело
Сканер видав схованку: на кордоні львівські митники вилучили заборонений товар

На Львівщині митники вилучили заборонені шприц-ручки на понад 4,6 млн гривень.
У пункті пропуску «Краківець – Корчова» львівські митники виявили партію заборонених до обігу в Україні шприц-ручок Mounjaro KwikPen загальною вартістю понад 4,6 млн гривень. Про це повідомила Львівська митниця.
Інцидент стався 9 червня. З Польщі в Україну прибув мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter під керуванням 35-річного жителя Івано-Франківської області. Для проходження митного контролю водій обрав смугу руху «червоний коридор» та задекларував побутові товари й особисті речі.
Однак під час рентгенографічного сканування працівники митниці зафіксували аномалії.
«Під час огляду авто спільно з прикордонниками було виявлено 207 шприц-ручок Mounjaro KwikPen з розчинами для ін’єкцій, вироблених у Нідерландах», — повідомили у Львівській митниці.
За даними відомства, виявлені товари належать до категорії лікарських засобів, обіг яких заборонено в Україні. Їхня орієнтовна вартість перевищує 4,6 млн гривень.
Крім того, у транспортному засобі виявили 70 тисяч голок для ручного шиття шкіри марки John James. Їхню вартість оцінили у понад 560 тисяч гривень.
За фактами порушень митники склали протоколи за ч. 2 та ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України. Триває подальша перевірка обставин справи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
07:00, 7 червня
14:04, 27 травня
13:13, 27 травня
5