
15:38, Сьогодні
Надійне джерело
У Львові ветерани долали дистанції на протезах: на Kordon Race зібрали 260 тис. грн

25 квітня у Львові на території Emily Resort відбувся масштабний спортивно-благодійний захід Kordon Race, який об’єднав близько 400 учасників.
У межах події провели забіги з перешкодами Kordon Race та трейловий забіг Kordon Trail. Також організували дитячі старти Children, де наймолодші учасники випробували свої сили у перших спортивних змаганнях. Про це повідомила Львівська ОВА.
Головною метою заходу став збір коштів на розвиток Kordon Academy — простору, який має допомогти військовим адаптуватися до цивільного життя через реабілітацію, спорт і навчання. За підсумками події вдалося зібрати 260 тисяч гривень.
Особливу увагу привернула категорія Special, у якій взяли участь майже 30 ветеранів. Частина з них долала дистанції на протезах, демонструючи витривалість і прагнення повернутися до активного життя.
До змагань також долучилися змішані команди цивільних і військових, що підкреслило взаємну підтримку та єдність суспільства.
Окрім спортивної частини, відбулися показові виступи кінологів Державна прикордонна служба України. Гості заходу мали змогу побачити роботу службових собак у змодельованих умовах та відвідати інтерактивні зони.
Представники Kordon Academy також провели інформаційні сесії з мінної безпеки, під час яких розповіли про правила поведінки у разі виявлення підозрілих предметів і алгоритми дій у небезпечних ситуаціях.
Організатор заходу Петро Жовнич наголосив, що Kordon Race — це простір, де стираються межі між цивільними та військовими, а сама подія стала не лише спортивною ініціативою, а й кроком до створення середовища підтримки для ветеранів після повернення з війни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Оголошення
11:00, 19 квітня
11:00, 19 квітня
11:00, 19 квітня
15:22, 22 квітня
14:46, 24 квітня