• Головна
  • Студенти мають змогу поїхати за кордон по програмі обміну
22:05, 31 жовтня 2013 р.

Студенти мають змогу поїхати за кордон по програмі обміну

Організація АЙСЕК у Львові оголошує конкурс на грант на Міжнародну програму обміну. Щоб стати учасником цієї програми безкоштовно охочі можуть подавати необхідні матеріали до 10 листопада.

Міжнародна програма обміну від AIESEC (МПО) – це короткотривалий обмін (6-8 тижнів) з іншої країною, під час якого учасник працює волонтером в соціальному проекті або в недержавній організації за кордоном (сиротинці, притулки тощо).

Досвід участі в такій програмі формує глобальне мислення, лідерські якості та небайдужість до світу навколо. Це хороше випробування своїх сил та робота заради позитивного внеску у суспільство! Окрім цього, це чудове доповнення до резюме.

Щоб отримати грант потрібно зробити наступне:

  • Відповідати критеріям кандидата

  • Подати анкету на участь у МПО на тій самій сторінці.

  • Зняти відео (мінімальна тривалість – 45 с): креативне представлення себе, відповідь на питання: «як молодь може змінити світ?». Відео має завершуватись фразою: «я хочу стати волонтером AIESEC!». Якість відео має бути не гірша 360р

Всього буде 2 переможці. Результати конкурсу будуть оголошені 11-12 листопада на сторінках «AIESEC у Львові» у соціальних мережах. Щодо всіх питань можна звертатись до віце-президента із зв’язків з громадськістю «АЙСЕК у Львові» 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...