Більшість наречених багато мріють про своє весілля – уявляють собі подію, яка буде блискучою та унікальною як сніжинка, сліпучою, незвичайною і чарівною. Вони можуть витрачати тижні на пошук досконалої обручки. Також дуже важливо знайти хорошого відео-оператора для зйомки весілля, тому що цей запис молодята будуть дивитися так само довго, як і на свої весільні обручки. Весільне відео у Львові залишеться у ваших спогадах на довгий час.

Як правило, на весіллі оператор не один є ще й фотограф, і від того наскільки їхня робота буде дружною і узгодженою, вийде і результат. Поясню свою думку на життєвому прикладі: працюючи з одним (не буду називати його імені) оператором постійно на нього натикався. Спробував домовитись – типу ти йди в кімнату нареченої, а я піду до нареченого – той «угу» і знову у мене за спини заважає, а дівчинка в цей час одна нудьгує не знаючи що їй в цій кімнаті робити … загальний підсумок – нерви , ну і звичайно ВТРАТА ЧАСУ …

Інший приклад – дуже активний оператор працює в постановочній манері, що займає своїми постановками молодих аж до застілля, і я, так само люблячий постановочні моменти і намагається не менше «урвати під себе і свої постановки», підсумок: чудово спрацювалися, доповнюючи один одного, роблячи і свою справу, і допомагаючи один одному.