
14:35, 31 березня
Надійне джерело
З 1 квітня на Львівщині діють нові обмеження на вилов риби

У Львівська область з середи, 1 квітня, починають діяти обмеження на вилов риби у водоймах.
Про це повідомили у Державна екологічна інспекція у Львівській області.
Терміни заборони:
- на водоймах та водосховищах — до 10 червня;
- на річках та їх кореневих водах — до 20 травня;
- у придаткових системах річок — до 30 червня.
Риболовля у цей період можлива з обмеженнями: дозволяється ловити з берега лише у визначених місцях, один рибалка може використовувати максимум два гачки або спінінг з однією штучною приманкою. Добова норма вилову — 3 кг + трофей.
У період нересту екоінспекція посилить контроль за дотриманням правил риболовлі. За порушення передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а також відшкодування збитків, завданих рибному господарству.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:18, Сьогодні
12:46, 12 червня
15:08, Вчора
55
11:14, 15 червня