• Головна
  • Міграційна служба роз’яснила як реєструвати дитину за місцем проживання батьків
14:47, 29 жовтня 2013 р.

Міграційна служба роз’яснила як реєструвати дитину за місцем проживання батьків

Якщо у вас народилось маля, ви маєте зареєструвати його у помешканні, де проживають батьки дитини. Місцем реєстрації дитини від десяти до чотирнадцяти років  може бути не лише помешкання, де проживають її батьки, а й інших осіб. Для цього необхідна письмова згода обох батьків та дитини. Таке роз’яснення надає Головне управління Державної міграційної служби України  у Львівській області, наголошуючи на великій кількості звернення мешканців.

Якщо батьки зареєстровані за однією адресою, у міграційну службу вони мають подати:

- заяву про реєстрацію дитини (заповнюється у міграційній службі);

- свідоцтво про народження дитини;

- паспорт одного з батьків;

- документи, що підтверджують право на проживання в житлі (ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди)).

 

Якщо батьки зареєстровані за різними адресами у міграційний підрозділ за місцем проживання вони мають подати той самий пакет документів, але додатково потрібні:

- письмова згода одного з батьків на проживання дитини із дружиною (чоловіком);

 - довідка, що дитина уже не є зареєстрована за його адресою.

 

До прикладу, дитина буде зареєстрована за місцем проживання матері. Для реєстрації місця проживання дитини, яка не досягла 14 років, потрібна письмова згода батька на проживання дитини з мамою. Необхідна також довідка з адресно-довідкового відділу міграційної служби про те, що дитина не зареєстрована за адресою батька. Таку довідку можна отримати і у територіальному підрозділі міграційної служби за місцем проживання.

Дитина, яка досягла 14 років, заяву до міграційної служби заповнює самостійно.

У міграційній службі також наголосили, що вартість послуги з реєстрації дитини складає 0,85 коп і реєстрація здійснюється у день звернення.

Довідку про те, що дитина не зареєстрована за місцем проживання одного з батьків,  можна отримати у відділі адресно–довідкової роботи за адресою м. Львів, вул. Окуневського,1. Довідки видають щодня з 9.00 до 18.00 з обідньою перервою з 13.00 до 14.00. Вихідні – субота, неділя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...