
13:48, Сьогодні
Надійне джерело
Збирався уникнути ВЛК: львівʼянин пропонував поліції та ТЦК 3 тис. доларів

26-річний чоловік був порушником військового обліку.
У Львові 26-річний чоловік пропонував військовослужбовцям ТЦК та поліцейським 3 тис. доларів хабаря, щоб не проходити військово-лікарську комісію. Львівʼянин був порушником військового обліку. Справу уже передали до суду. Про це 23 січня повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.
За даними слідства, у кінці грудня 2025 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцією у Залізничному районі проводили заходи з оповіщення щодо мобілізації. Під час перевірки документів у 26-річного місцевого мешканця з’ясувалося, що він є порушником військового обліку.
“Для того, щоб уникнути необхідності проходження військово-лікарської комісії, чоловік запропонував поліцейським та військовим 2 000 доларів. Почувши відмову, запропонував більше — 3 000 доларів”, — йдеться в повідомленні прокуратури.
Поліцейські та військовослужбовців від запропонованого хабаря відмовилися. Львів’янину інкримінували пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі. Надалі справу розглядатиме суд.
Читайте також: Правоохоронці затримали 40-річного чоловіка через погрози підірвати адмінбудівлю у Пустомитах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Оголошення
11:50, 21 січня
11:50, 21 січня
11:50, 21 січня
11:53, 9 січня
11:50, 21 січня