• Головна
  • У Львові експерти обговорять плюси та мінуси Асоціації з ЄС (ПРОГРАМА)
08:10, 25 жовтня 2013 р.

У Львові експерти обговорять плюси та мінуси Асоціації з ЄС (ПРОГРАМА)

31 жовтня у Львові відбудеться перше засідання «Експертного клубу «Самопоміч». На цьому засіданні експерти обговорять плюси та мінуси для України Асоціації з ЄС, та що чекає на українців в разі підписання Угоди.  Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

До експертного клубу приєднаються Майкл Лі, колишній  голова Генерального директорату з питань розширення в Єврокомісії, радник Фонду «Ефективне управління»; Андрій Садовий, міський голова Львова; Віктор Шевчук, професор Львівської комерційної академії; Тарас Качка, експерт з європейської інтеграції, учасник переговорного процесу щодо Асоціації з української сторони.

У програмі засідання – виступ Майкла Лі про майбутнє Євросоюзу та Тараса Качки про майбутнє України в Євросоюзі. Всі учасники також візьмуть участь у дискусії: «Виклики України на шляху євроінтеграції».

 «На сьогоднішній день є різні прогнози щодо майбутнього Європейського союзу. Чи є вірогідність того, що деякі країни залишать ЄС? Чи приєднаються до ЄС нові країни? Які джерела майбутнього економічного зростання та конкурентоспроможності ЄС? Ці та багато інших питань є надзвичай важливими, особливо в контексті можливого підписання Угоди про асоціацію з Україною», - говорить Майкл Лі, анонсуючи свою доповідь.

Крім цього, як розповідають організатори, в очікуванні підписання Угоди про Асоціацію, ми маємо знати, як зміниться життя українців, як це вплине на побут, економіку держави.

Розпочнеться захід о 10:30 та триватиме до обіду у конференц-залі «Леополіс–хол». До участі запрошуються студенти, політологи, науковці, журналісти, бізнес-середовище. Участь – безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Зазначимо, «Експертний клуб» - новий проект громадського об’єднання «Самопоміч». Один раз на 2 місяці у Львові збиратимуться експерти з різних галузей, аби обговорити та вирішити актуальні питання.

Реєстрація для учасників та ЗМІ: http://bit.ly/19nL9Um

Контактна особа: Світлана Крижанівська, тел.: 097-700-66-75, e-mail: [email protected].

 

Програма заходу:

10:00 - реєстрація учасників

10:30 – «Європейський Союз у 2020 році»

Майкл Лі, колишній  голова Генерального директорату з питань розширення в Єврокомісії, радник Фонду «Ефективне управління».

11:10 - «Що чекає українців на шляху євроінтеграції?»

Тарас Качка, експерт з європейської інтеграції, учасник переговорного процесу щодо Асоціації з української сторони.

11:50 - Дискусія «Виклики України на шляху євроінтеграції».

Майкл Лі,  колишній  голова Генерального директорату з питань розширення в Єврокомісії;Тарас Качка,  експерт з європейської інтеграції;Андрій Садовий, міський голова Львова;Віктор Шевчук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин Львівської комерційної академії

Довідка

Майкл Лі. Колишній  голова Генерального директорату з питань розширення в Єврокомісії, радник Фонду «Ефективне управління».

Майкл Лі працював протягом більш як 30 років службовцем Європейської Комісії. Його викладацька і наукова робота стосувалися тем європейської інтеграції, закордонної співпраці та теми перебудови у Центральній та Східній Європі. Займався переговорами з прийняття Чехії в Європейський Союз. Був також відповідальним за Європейську політику сусідства, зв’язки з Східною Європою.

Віктор Шевчук. Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин Львівської комерційної академії.

Викладає навчальні курси «Міжнародні економічні відносини», «Грошово-кредитна політика у відкритій економіці» та «Світові фінанси».

Тарас Качка. Експерт з європейської інтеграції, колишній перший заступник директора Державного департаменту з питань адаптації законодавства Міністерства юстиції України, член урядової делегації на переговорах з ЄС.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...