
11:04, 8 грудня 2025 р.
Надійне джерело
Пожежа на вул. Стрийській у Львові: рятувальники евакуювали 30 мешканців

Увечері 7 грудня у Львові сталася пожежа в електрощитовій багатоквартирного будинку на вул. Стрийській.
Повідомлення про займання надійшло до рятувальників о 22:09. Вогонь виник у електрощитовій на сходовій клітині п’ятого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку.
Через сильне задимлення пожежники негайно організували евакуацію мешканців. У результаті було врятовано 12 людей, серед яких дві дитини — їх виводили за допомогою спеціальних рятувальних пристроїв. Ще 18 мешканців вивели у безпечне місце.
"Пожежу локалізували о 22:28, а повністю ліквідували о 22:39. До гасіння залучили 22 рятувальники та 4 одиниці спецтехніки. У роботах також брали участь курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності", - йдеться в повідомленні.
Причини займання встановлюють фахівці.
Читайте також: На львівській Ратуші змінили години роботи оглядового майданчика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Реабілітація літніх людей після інсульту: чому важливий професійний догляд і відновлення
Новини компаній
15:00
Вчора
Оголошення
15:07, 20 лютого
08:46, 21 лютого
08:46, 21 лютого
08:46, 21 лютого
08:46, 21 лютого