• Головна
  • Помер колишній футболіст львівських “Карпат” Андрій Полунін
13:13, 16 листопада
Надійне джерело

Помер колишній футболіст львівських “Карпат” Андрій Полунін

Помер колишній футболіст львівських “Карпат” Андрій Полунін

У суботу, 15 листопада, на 55-му році життя помер колишній український футболіст Андрій Полунін.

Про смерть ексгравця “Карпат”, “Дніпра” та збірної України повідомили у львівському клубі.

Як поінформували в “Карпатах”, Андрієві Полуніну стало зле після участі у ветеранському матчі в Луцьку. Лікарі не змогли його врятувати.

“Наступної суботи Андрій Вікторович мав приїхати із харків’янами до Львова. Вічна пам'ять Андрію Полуніну, щирі співчуття його рідним та близьким”, — зазначили у клубі.

Андрій Полунін приєднався до “Карпат” у 1998 році та провів за львівську команду 14 матчів. Саме його результативний удар у передостанньому турі сезону 1997/1998 у ворота донецького “Металурга” приніс “зелено-білим” перемогу 1:0 та забезпечив бронзові медалі чемпіонату України.

Довідка:

Андрій Полунін — український футболіст та тренер. Виступав за “Дніпро”, “Карпати”, низку закордонних клубів. Провів 5 матчів за національну збірну України. Після завершення кар’єри працював у тренерському штабі різних команд, а також брав участь у ветеранських турнірах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#помер_футболіст #львівські_карпати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення