• Головна
  • Героя з Львівщини відзначено державною нагородою посмертно
16:05, 28 жовтня
Надійне джерело

Героя з Львівщини відзначено державною нагородою посмертно

Героя з Львівщини відзначено державною нагородою посмертно

Захисника Ігоря Керитіва посмертно нагородили орденом «За мужність»

Відповідно до Указу Президента України №410/2025 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Ігоря Керитіва нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні голова Стрийської РВА Богдан Янко зустрівся з матір’ю полеглого воїна, Оленою Василівною, щоб висловити вдячність за подвиг сина та вручити почесну відзнаку.

«Ми усвідомлюємо, що жодні слова чи нагороди не зможуть залікувати біль утрати. Та це — свідчення вдячності й пам’яті про подвиг вашого сина. Поки живе пам’ять, житимуть і наші Герої. Доземний уклін Вам за виховання справжнього Захисника України», — зазначив Богдан Янко.

Ігор Керитів народився 15 березня 1985 року у Стрию. Навчався у Стрийській школі №1, згодом закінчив ВПУ №8 м. Стрия. Працював на підприємстві «Леоні». Перед мобілізацією у 2023 році повернувся з-за кордону.

У часі війни Ігор Керитів служив солдатом, заступником командира бойової машини-навідник-оператор 3-го механізованого батальйону військової частини. Він загинув 28 червня 2024 року внаслідок удару ворожого FPV-дрона на Донеччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відзнака #герой
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення