
13:08, 18 жовтня 2013 р.
У Львівській області чоловік викидав сміття і втопився
Вчора, 17 жовтня о 12.35 у с. Заверещиця Городоцького району водолазами аварійно-рятувальної маневрової групи Львівської центральної рятувально-водолазної служби виявлено та вилучено з води тіло місцевого мешканця, 1952 року народження.
Як повідомляють у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА, чоловік був одягнутий, без ознак насильницької смерті, який, попередньо, втопився з необережності 16 жовтня впав до води під час викидання сміття.
Наразі обставини події – уточнюються і проводиться дослідча перевірка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення
15:06, 18 червня
15:39, 21 червня
16:52, 24 червня
15
11:41, 22 червня
